Поетапне будівництво каркасних Бані

Щоб визначитися, якого саме типу буде фундамент під банею, необхідно знати властивості грунту під майбутнім будовою і можливості запланованого бюджету.Сьогодні стрічковий фундамент для лазні по праву вважається кращим рішенням.Особливо, якщо буде будуватися лазня з піноблоків або цегли. Завдяки простоті і зручності підготовчих і укладальних робіт монолітний стрічковий фундамент звести не складе труднощів.У цьому матеріалі ми розберемо пристрій стрічкового фундаменту на дрібні деталі і поетапно розпишемо, що і як потрібно робити.Робити все будемо якісно, ​​щоб через кілька років не довелося робити ремонт фундаменту своїми руками.

 

Етап I. Нумерація сторінок план будівництва

 

Krepkij і Trusted основою ременя повинна починатися з вбудованою об'єктів плану пробою.Усі прямі кути прийнято встановлювати за допомогою виконаного з мотузки «єгипетського трикутника», із співвідношенням 3х4х5.Перевіряють прямоугольность плану виміром діагоналей.

 

Розбивку плану траншеї потрібно проводити з урахуванням допустимого крутизни присутньому земляних укосів. Причому вертикальні стінки висотою до 1, 2 м залишати можна тільки в щільних суглинних і глинистих грунтах, в яких відсутні грунтові води.В інших випадках необхідно передбачати тимчасове кріплення стін подтоварниками, жердинами або обаполом.

 

До слова. Так не тільки економиться цегла, але і поліпшується якість самого фундаменту.

 

Етап II. Підготовка траншеї

 

Будівництво стрічкового фундаменту починається після виконання всіх необхідних розрахунків.По периметру майбутньої лазні і під несучими внутрішніми стінами риється траншея. Кладка при цьому виводиться вище нульової позначки і вирівнюється розчином.Гідроізоляція влаштовується на бітумній мастиці з двох шарів руберойду.Траншея заповнюється піском, потім гравієм або щебенем. Весь матеріал наповнення траншеї щільно утрамбовується, але підсумкова товщина не повинна бути менше 15-20 см.

 

Сьогодні стрічковий мелкозаглубленний фундамент можна будувати з використанням бутового каменю, гравію або щебеню, а також битого цеглини не цементно-піщаному розчині.Вибір складу кладки залежить від рівня грунтових під і вологості грунту.

Похожие страницы: