Як вибрати недорогий заміський будинок з дерева

Вам терміново знадобилося добротне житло за містом, а грошей вистачає тільки на покупку старенького дерев'яного будинку? Не впадайте у відчай, адже уважно обстеживши об'єкт вашої передбачуваної покупки і оцінивши його довговічність, ви зможете без проблем прожити в такому будинку не один десяток років.

Якщо ви зібралися придбати дерев'яний або брусової будинок, то в статті як визначити вік зрубу дерев'яного будинку добре написано про правильну перевірці будинку. Отже, перед нами звичайний щитової або каркасний будинок. Почнемо огляд з фундаменту. Для грамотної оцінки стану фундаменту, закладених брусів, лаг і грунтового покриття, переодягніться в робочий одяг і, озброївшись гарним ліхтарем, молотком і великим кухонним ножем, спускайтеся у підпілля будинку.

Не поспішаючи, простукаєте заставні колоди і якщо чути звук, значить, вони в хорошому стані і будуть виконувати свою функцію ще довгий час. Зовнішній огляд колод дозволить виявити грибковий наліт, ураження деревини жуками. Перевірка кладки цоколя здійснюється за допомогою ножа. Гострим лезом поколупатися цементний шов - застиглий розчин і цеглу не повинні відшаровуватися, обсипатися. Хороший стан кладки свідчить про її відповідність будівельним нормам, відсутності впливу вологи, а значить наявності достатньої вентиляції в підполі.

Принцип обстеження лаг повністю відповідає порядку огляду закладних колод. Далі переходимо до вивчення стану дощок підлоги, їх цілісності і виявлення ознак ураження грибком (освіта грибкового нальоту, зміна кольору дощок - червоний з синюватим або чорним відтінком свідчить про серйозні проблеми з деревиною). Застромимо лезо ножа в дошку, і якщо він витягується з великими труднощами, можна зробити висновок про хорошу якість дощок. Про нормальному рівні вологості в підпіллі буде говорити відсутність запахів цвілі й вогкості, а також світла поверхня ґрунтового покриття. Не забудьте оцінити стан ділянок закладних колод в місцях розташування над ними вікон. Саме тут в першу чергу і з'являється гниль. Якщо у підпіллі розташовані які-небудь полки, перегородки - подивіться на капелюшки цвяхів. Відсутність на них іржавого нальоту - ще одне підтвердження сухості подпола.

Далі огляд необхідно продовжити всередині будинку. Зверніть увагу на стелю - не припустимі прогини і провисання, вся поверхня повинна бути рівною. Огляньте кути стін - шпалери та аналогічні настінні покриття повинні бути одного кольору на всіх ділянках, що буде підтверджувати відсутність промерзання кутів взимку і загнивання цих місць навесні і восени.

Не забудьте перевірити віконні рами, відкривши одне з вікон і похитати раму. Ви відразу упевнитеся в міцності кріплення вікна в коробці, відсутності базікання петель, а значить, підтвердіть задовільну якість деревини вікон і міцність з'єднання віконних брусків. Ну і звичайно, перевірте скла на наявність сколів і тріщин.

Наступним етапом перевірки будинку буде уважний огляд системи опалення. Тут потрібно звернути увагу на герметичність зварювальних швів або різьбових з'єднань труб (сліди патьоків, хомути, що закривають протечку труб).

недорогий невеликий одноповерховий будинок Походивши по дому, переконайтеся в міцності підлоги, відсутності прогину дощок під дією вашого тіла. Нахиліться до плінтуса і перевірте щільність з'єднання стику підлоги і стін - відсутність протягу говорить про те, що холод з підпілля не влучає у будинок.

Наприкінці огляду не забудьте і про горищне приміщення. Тут необхідно уважно оглянути крокви (відсутність їх прогину в центральній частині, міцність їх зміцнення). Стан деревини легко перевірити все тим же ножем, як і у випадку зі статевими дошками. Оцініть якість утеплення горища, цілісність покрівельного покриття (відсутність деформації і патьоків). На димоході, що проходить через горищне приміщення, пошукайте сліди пошкоджень - наявність тріщин, сколів та інших дефектів, що можуть спричинити за собою процес подальшого руйнування димоходу і виникнення пожежі.

Оглянувши будинок зовні, оцініть відсутність перекошеним будівлі, рівність коника даху і віконних рам, дізнайтеся, коли змінювалася обшивка фасаду будівлі. Розпитайте господаря про матеріал, використаний для утеплення будинку, дізнайтеся товщину дощок, що застосовувалися в спорудженні стелі, а також рівень заглиблення фундаменту. За допомогою цих відомостей ви зможете додатково оцінити якість спорудження будинку, а також використовувати їх при ремонті приміщень в подальшому.

Уважно обстеживши будинок у відповідності з наведеними рекомендаціями, ви будете впевнені, що проживете в ньому як мінімум 20-30 років. Звичайно, не варто забувати і про інші будівлях (наявність гаража, лазні, сараю, теплиці), а також величиною земельної ділянки (чи є город, сад), але це не головне - вони будуть враховуватися при оцінці сукупної вартості покупки. Але завжди варто пам'ятати, що наша будівельна компанія волошка-буд готова побудувати вам недорогий новий дерев'яний будинок. При необхідності в подальшому завжди можна буде переобладнати і будинок, і ділянка за своїм смаком, підвести додаткові комунікації для повного благоустрою садиби. Природно, перед оглядом будинку ви повинні були оцінити стан під'їзних доріг, наявність зупинок приміського транспорту, віддаленість від міста. Зробивши свій вибір, вивчіть всі юридичні тонкощі придбання заміської нерухомості у вашому конкретному випадку і приступайте до оформлення покупки. Виконавши всі необхідні формальності і заселившись в будинок, приступайте до благоустрою присадибної ділянки. Якщо ви любитель-садовод або городник - роботи у вас буде предостатньо. Хочете просто спокійного відпочинку на зеленій галявині - готуйте шашлик, сміливо закріплюйте гамак, і відпочивайте, неквапливо погойдуючись і розмірковуючи про сенс буття. І все це в сприятливій екологічній обстановці.

Похожие страницы: