Оздоблення будинку з дерева гіпсокартоном

Нерідко одним з найкращих видів обробки дерев'яного будинку за витратами і часу є обробка гіпсокартоном. Адже обробка гіпсокартоном це не тільки дешево і практично, але ще і екологічно. Якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях і бажаєте, що б обробка вашого будинку з гіпсокартону вас порадувала, слід застосовувати кілька простих стандартних прийомів. Тим людям, які жодного разу в своєму житті не стикалися з таким матеріалом, як гіпсокартон ці прийоми будуть дуже корисні.

Для обробки дерев'яного будинку гіпсокартоном слід застосовувати металеві сойки і напрямні. У випадку, коли каркас для конструкції з гіпсокартону виконується з дерева, важко домогтися строгої вертикальності, і доведеться витратити чимало сил і часу для вирівнювання такого каркаса, а адже вся принадність обробки дерев'яного будинку гіпсокартоном якраз і полягає у використанні відносно малих ресурсів сил і часу .

З якого матеріалу зроблена основна стіна будинку - не грає особливої ролі, вона може бути виконана з дощок, а в деяких місцях - з цегли, бетону або якого-небудь іншого матеріалу. Все що потрібно при монтажі від несучої стіни, це те, щоб вона мала деяку жорсткість для того, щоб не продавлювати під навантаженням і щоб про неї можна було спертися. Замовте послуги автокрана Liebherr на 25 тонн з погодинною орендою.

Листи гіпсокартону кріпляться безпосередньо до самого каркасу. Каркас складається по своїй конструкції із стійок і напрямних балок. Ці напрямні закріплюються до підлоги і стелі. У напрямні вставляють стійки і міцно зміцнюють їх. Всі ці компоненти кріплення ви знайдете там же, де будете купувати листи гіпсокартону. Там же можна проконсультуватися по деяких вас цікавлять.

Розташування стійок один від одного слід робити на відстані приблизно 50 сантиметрів. Суворої точності тут не особливо потрібно, плюс мінус кілька сантиметрів не зіграють у цій справі ніякої ролі. Листи гіпсокартону приставляють до стійок і закріплюють за допомогою шурупів на відстані один від одного в 15-20 сантиметрів.


Якщо хочете (і є кошти для цього), то можна зробити і другий шар листів гіпсокартону. Подвійний шар гіпсокартону, природно, посилить всі позитивні властивості облицьованих стін, облицювання вийде, правда, дещо важкою, але всі якості «подвійний облицювання» переважать всі мінуси. Стіни, оброблені гіпсокартоном, можна шпатлевать. Є два види шпаклівки для різного застосування, одна - для фінішної роботи, друга - для закладення швів. Гіпсокартонні стіни також можна обклеювати шпалерами, наклеювати плитку і робити ще багато іншого, ну загалом все, що душа ваша побажає.

На закінчення цієї статті хотілося б сказати про мишей. Як не крути, а миші у вас заведуться в будь-якому випадку і спробують гризти гіпсокартон - цей матеріал екологічно чистий, тому миші через нього будуть намагатися проникати в будь-якому випадку. Вас це ні в якому разі не повинно дратувати і нервувати. Одне з рішень даної проблеми - в листі гіпсокартону, яким облицьовані стіни, потрібно зробити маленькі «дверцята» для мишей в стінці в непомітному місці на рівні підлоги і встановити біля них мишоловки. Адже миші, як правило, приходять в будинок по стінах з підпілля, а не через двері. Таким чином ви не позбудетеся від мишей повністю, але зможете тримати їх поголів'я під відносним контролем.

Є і ще один метод на час затримати прихід мишей. Потрібно напіліть дощок товстіший і закріпити їх впритул до гіпсокартонної стінці в безпосередній близькості до підлоги. Таким способом прикриються щілини. При цьому не забувайте, що підлога теж повинен бути без щілин. На деякий час ці чинники ускладнять мишам прохід в будинок.

Похожие страницы: