Німецькі каркасні будинки

Як відомо, німецькі каркасні будинки зводяться дуже швидко. Завдяки цьому значно знижується собівартість будівлі, і покупець в короткі терміни отримує сучасне і якісне житло за прийнятною ціною.

Її підтримці на невисокому рівні сприяє і ще один фактор - величезна різноманітність типових проектів. Не слід тільки думати, що типовий - сірий і невиразний. Кожен з них по-своєму унікальний. І тому кожен замовник може підібрати проект, що повністю відповідає потребам сім'ї.

Що стосується вартості, то будинок площею близько 120 квадратних метрів обійдеться Вам приблизно в 70-72 тисячі євро. Якщо говорити про комплектацію "під ключ", то ціна "квадрата" оцінюється на рівні 1 400-1 600 євро.
Справжня німецька якість

Створення німецьких каркасних будинків здійснюється з використанням особливих технологій. Завдяки їм стало можливе будівництво найбільш якісних з представлених на ринку конструкцій. Процес виробництва передбачає максимальну ступінь готовності будинку, яка досягається ще на території заводу-виробника. Як правило, тут діє дуже жорстка система контролю якості. Обов'язково вимога - використання спеціальним чином висушеної деревини. Якщо елементи з неї не будуть відповідати вимогам німецьких стандартів, то їх участь у подальшому процесі неможливо. Таким чином, ризик деформування в ході експлуатації зводиться до мінімуму.


Ймовірно, багато чули про будинках, побудованих з використанням канадською технологією. Так, вона теж цінується у багатьох країнах світу, але до європейської дещо не дотягує. Зокрема, процес заводської збірки використовується в ній [канадською технологією] по мінімуму. Це не найкращим чином відбивається на якості. Крім того, застосування пінопласту як утеплювач досить небезпечно.
Економічне проживання

Власник будинку економить не тільки в момент замовлення якісної конструкції, але і вже після заселення в нову оселю. Особлива система теплозбереження забезпечує зниження витрат на опалення в кілька разів: у порівнянні з будівлями з бетону або цегли. Приблизні витрати на обігрів будинку газом або електрикою можна знайти у відповідному розділі проекту. Якщо їх немає, то забудовник завжди готовий провести відповідні розрахунки, щоб підтвердити сказане вище.

Будувати будинки розглянутого типу можна в регіонах, де повністю відсутня інфраструктура. Варіанти "під ключ", наприклад, оснащуються автономною системою опалення. В якості палива допускається використання не тільки електрики чи газу, але і дизельного палива. У всіх трьох випадках втрати тепла мінімальні, так як його транспортування відбувається на мінімальну відстань. Не те, що в централізованих тепломережах. Допускається також підключення будинків до автономної каналізації або водопостачання.
Довговічність конструкції

Зведення конструкцій можливо практично в будь-якій кліматичній зоні. Вони прекрасно себе почувають при температурі від -60 до +60 за Цельсієм. Власник будинку і його сім'я будуть в будь-яку погоду відчувати себе комфортно через надійної теплоізоляції будівель. Кожне з них розраховано як мінімум на 100 років експлуатації. Крім холоду та спеки конструкції добре справляються:

з ураганними вітрами (швидкістю до 250 км / год)
із землетрусами
з екстремальними навантаженнями на каркас (наприклад, внаслідок сильних снігопадів)

При цьому всі вони повністю відповідають вимогам російських будівельних норм.
Екологічність будівель

При створенні каркасних конструкцій використовуються тільки екологічно чисті матеріали. За цим дуже суворо стежить служба контролю якості заводу-виробника.

Похожие страницы: