Скільки будується монолітний будинок

Зараз у будівництві активно застосовують монолітну технологію. Її переваги давно оцінили в Європі та США і в останні роки стали застосовувати і в Росії. Завдяки їй можна підвищити ефективність будівництва, внести архітектурне розмаїття.

Монолітне будівництво - технологія зведення споруд, що дозволяє за короткий період отримати будівлі майже будь-якої форми та поверховості. Роботи виконуються з використанням обробки різними облицювальними матеріалами (штучним або натуральним каменем і т.п.), створенням вентильованого фасаду. Перегородки та стіни всередині конструкцій зводять з гіпсокартону, цегли і т.д.

Основою технологи монолітного лиття є опалубка та арматура. Завдяки цьому перекриття і стіни такої будови виходять абсолютно рівними, що не вимагають додаткової обробки, за рахунок чого спрощуються оздоблювальні роботи.
Процес будівництва

Багато хто хоче знати, скільки будується монолітний будинок. Щоб відповісти на це питання, потрібно розглянути етапи зведення будівлі. Фахівці:

Проводять установку арматурного каркаса.
Встановлюють опалубку.
Заливають бетон.
У зимовий час здійснюють прогрів.
Знімають опалубку.


Під час будівництва прямо на майданчику встановлюють розчинно-бетонний вузол. На місці виробляють бетон, подають у бетононасос і укладають в опалубку, яку потрібно встановити попередньо. Завдяки сучасним способам прогріву бетону здійснювати будівництво за монолітною технологією можна в будь-який час року.

Відповідаючи на запитання, за який час можна з нуля отримати такий будинок, скажемо: по швидкості спорудження монолітна технологія займає лідируючу позицію. Звичайно потрібно всього кілька тижнів, щоб отримати будинок своєї мрії.

Похожие страницы: