Будівництво будинків з бруса під ключ. Швидко, якісно, вигідно

Будь-який житель великого міста, якщо його запитати, про що він найбільше мріє, з великою часткою ймовірності відповість словами з реклами: «Добре мати будиночок в селі».

Завдяки сучасним технологіям, що застосовуються в будівництві, мрія цілком може стати реальністю. Життя в екологічно чистому дерев'яному заміському будинку - мрія. Якісний житловий будинок або дачний будиночок з бруса, який можливо побудувати в найкоротші терміни - реальність!
Компанії, що займаються зведенням будинків з бруса під ключ на професійному рівні, гарантують:
- Виконання всіх робіт в найкоротші терміни;
- Використання тільки якісних природних матеріалів;
- Ергономічне проектування і привабливий дизайн;
- Довговічність будівлі;
- Демократичні ціни.

Порівняно низькі ціни забезпечуються тим, що заготівля та обробка деревини ведеться силами співробітників будівельних компаній, логістика розробляють схеми, що дозволяють витрачати на транспортування матеріалу та супутніх вантажів мінімум коштів.

Етапи будівництва

Починається будівництво будинку з бруса з створення проекту (хоча при зверненні до професіоналів, можна скористатися одним з вже розроблених проектів, де буде відображено все: кількість поверхів і кімнат, їх розміри і висота, конструкція даху).

Наступний етап - закладка фундаменту, для нього викопують траншею, дно якої утрамбовують піском і щебенем, потім встановлюють опалубку заввишки 1 метр і заливають бетон. Далі починається найголовніше:
- Монтаж нижніх вінців бруса;
- Укладання чорнової підлоги;
- Зведення зовнішніх і внутрішніх стін;
- Спорудження крокв і даху;
- Монтаж дверей і віконних рам.

Кожен з етапів роботи проводиться з точним дотриманням сучасних технологій будівництва. Найпопулярнішим у цій сфері матеріалом можна вважати брус, що має природну вологість. Він володіє всіма необхідними якостями: дуже міцний, і для нього не потрібна додаткова зовнішня обробка.
Трохи більш дорогим матеріалом, але зате вимагає менше часу для будівництва, вважається брус профільований. Будинок з цього матеріалу герметичний, не вимагає додаткового утеплення, і усадка його невелика - всього 5%. Профільований брус має стандартні розміри, він не вимагає додаткової обробки антисептичними та протипожежними засобами, так як оброблений при виготовленні, не потрібно не тільки зовнішня обробка стін, але і внутрішня.

Похожие страницы: