Покрівля: яку вибрати?

З кроквяної системою (несучий каркас) Вам повинні допомогти проектувальники, для цього ДО будівництва будинку, на стадії проектування, необхідно точно визначиться з вибором покрівельного покриття. При цьому треба враховувати такі моменти, як: кут нахилу покрівлі, близькість і види дерев ростуть поруч з будинком, тип і колір покрівельного покриття і ін.

Покрівля - архітектурний елемент, від якого багато в чому залежить зовнішній вигляд всієї споруди. На користь який же покрівлі зробити вибір і які матеріали використовувати для її покриття? Про це - нижче.
Черепиця

Керамічна черепиця - користується величезною популярністю протягом століть і вона до цього дня залишається найбажанішим матеріалом для багатьох замовників. Її головні переваги:

- Чудовий зовнішній вигляд - виглядає вона дуже акуратно і вишукано

- Довговічність - при правильному монтажі 50 років для неї не термін

- Статус - найдорожче дахове покриття

На вибір замовника - величезна кількість різноманітних кольорів і відтінків, тому можна без зусиль зробити вибір на користь того варіанту, який буде чудово поєднуватися зі стилем і фасадом будинку.

При виробництві керамічної черепиці використовують тільки натуральні інгредієнти:

глину;
цегляну крихту;
пісок.

Господарі будинку з покрівлею з керамічної черепиці можуть не переживати про негативний вплив покрівлі на здоров'я.

Недолік керамічної черепиці тільки один - ціна.
Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця має хороші характеристики: міцність і гладкість. Її виробництво і активне застосування отримало розвиток в останні кілька років. Основна її відмінність від керамічної черепиці - більш низька ціна. Її виготовляють з природного кварцового піску та цементу. Цементно-піщана черепиця стійка до різних несприятливих дій, ультрафіолету. Цей матеріал володіє чудовими теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості, надійно захищаючи конструкцію.


Серед недоліків - велика вага, крихкість, складність монтажу. Робити вибір на користь цього матеріалу краще людям, які планують будівництво будинків з цегли і газобетону.

Композитні матеріали

Останнім часом з'явилося дуже багато різного роду покрівельних матеріалів, як на основі листів металу так і окремими "черепками" - доступна за ціною альтернатива керамічному варіанту. Вони володіють хорошими експлуатаційними якостями, забезпечує естетичний зовнішній вигляд побудованому будинку, міцні, надійні і довговічні. Єдиний видимий недолік цих матеріалів - відсутність як на ринку праці, так і в штатах будівельних компаній необхідної кількості фахівців з влаштування покрівель з даними покриттями. Тому буває, що ціна на монтаж завищена, а якість монтажу залишає бажати кращого.

Покрівлі на основі бітуму (м'які, наплавляються)

Після традиційних матеріалів цей вид покрівель з'явився у нас в країні вже порівняно давно і має свої відмінні риси.
Металеві покрівлі

Величезною популярністю користуються такі матеріали, як металочерепиця та фальцева покрівля (листи металу з такими смужками паралельно скату покрівлі). У них основні переваги - ціна, простота монтажу, довговічність. Такі типи покриття використовуються в при будівництві будинків будь-яких типів.

Похожие страницы: