Як зробити каркасний будинок придатним для зимового проживання

Каркасна технологія будівництва, яка так зараз популярна, являє собою зручний і простий спосіб отримати гідної будинок для постійного проживання. Міф про те, що це "картонні коробки" для дачі, давно розвінчаний. Відомо, що спосіб зведення каркаса прийшов з Канади, а в цій країні зими дуже довгі й суворі. Приватний будинок обов'язково повинен бути не тільки енергоефективним, але і комфортним з відмінною теплоізоляцією. Побудувати такий цілком реально. Нагадаємо, що побудувати каркасний будинок взимку - можливо за рахунок відсутності "мокрих" процесів, при цьому якість не втрачається.
Особливості зимових каркасних будинків
Для проживання цілий рік в каркасному будинку необхідно виконати ряд робіт:
Облаштувати якісну гідроізоляцію;
Зробити надійну пароізоляцію;
Виконати утеплення всієї конструкції будинку.
Каркасний будинок зимовий також може бути повністю функціональним, практичним і при цьому недорогим. За рахунок особливостей технології будувати можна в будь-який час року. Протопити всі приміщення можна в лічені години. Утеплювач (як правило, використовують мінеральну або ековату) відмінно тримає тепло. Натуральні природні матеріали створюють комфортний мікроклімат.
Відрізняє така будова і простота будівництва, всі роботи можна виконати без допомоги фахівців. Наприклад, можна купити "готовий будинок", який привезуть, а ви зберете конструкцію як конструктор. У такому випадку можна непогано заощадити.

Чому саме каркасний будинок?
Каркасний будинок зімнійБлагодаря неповторним властивостям теплоізоляції будувати каркасний будинок взимку стало модно серед городян, щоб вже до літа заїхати в готовий, коли затишним ввечері розташуватися біля каміна і слухати потріскування дров. Це зробило даний напрямок доступним і затребуваним. Відрізняє каркасну технологію і міцність, яка анітрохи не поступається кам'яним будівлям.
Котедж збирається у вельми стислі терміни. Не доведеться чекати усадки рік, не потрібно облаштовувати важкий фундамент (саме цей етап "з'їдає" третину вкладень), легко можна обробити і при цьому витратити мінімум фінансових коштів (наприклад, можна купити готову збірку із заводу) - все це зимовий каркасний будинок. Додатково можна заощадити, якщо вибрати типовий проект будівництва.
Прийнято вважати, що на утеплення йде досить багато грошей. Це не настільки істотно, коли енергоефективність утеплювача з лишком окупає себе при подальшій тривалої експлуатації. Витрати на зимовий каркасний будинок під ключ з усіма роботами з прокладання комунікацій і обробці, обійдеться в середньому на 60% дешевше, ніж цегляний аналогічної площі і поверховості, і на 40%, ніж з клеєного бруса. За вартістю каркасна технологія прирівнюється до вартості квартири, але тут відразу варто згадати енергоефективність каркаса, коли на утримання будинку йде набагато менше коштів, ніж у зазначеної квартири з обробкою

Похожие страницы: