Каркасно Щитові Будинки Технологія Будівництва

Каркасный коттедж (интерьер)  

Чому технологія каркасного будівництва стала самої найпопулярнішою для малоповерхового будівництва в Фінляндії, Німеччини, США, Канаді, Японії і тепер стрімко осваіваетсяв Росії.Чому все більше замовників для будівництва свого будинку в Єкатеринбурзі і Свердловської області обирають саме фінську каркасну технологію? Спробуємо розібратися!

 

Суть каркасної технології полягає в поділі завдань між різними елементами конструкції будинку.Всю навантаження несе на собі грамотно спроектований каркас будинку.Декоративну роль виконує легкий навісний фасад і внутрішнє оздоблення стін.А робить стіни теплими "пиріг" з пароізоляції, утеплювача, і ветрогідрозащіти.Таким чином, в порівнянні з будинками зведеними за іншими технологіями (цегляними, бетонними, дерев'яними і т.д.) де один і той же матеріал виконує всі функції (несучу, декоративну і теплосберегающую) каркасні будинки виграють як в ефективності, так і у вартості. каркасное строительство Тобто каркасна технологія за менші гроші забезпечують кращу якість дома!

 

Десять плюсів каркасного будинку:

 
   
 1. Технологія каркасного будівництва одна з найдавніших, і, одночасно, найсучасніша технологія будівництва.Індійські вігвами - де на каркас з жердин натягнуті звірині шкури з натуральним утеплювачем - це каркасна технологія.Сучасні хмарочоси також будуються за каркасною технологією, тільки каркас використаний залізобетонний, а в якості стінового утеплювача - мінераловатні мати і газобетонні блоки! Таким чином, перевірена століттями - і втілює в собі останні досягнення будівельної індустрії.   Будівництво karkasnyh будинок є найдешевшим і ékonomičnym racionalnym рішення серед suŝestvuûŝih на сьогоднішній день будівельної технології.
 2.  
 3. Каркасні будинки досить легкі і не вимагають масивних фундаментів, що ще більш скорочує вартість будівництва.Наприклад, двоповерховий будинок загальною площею 200 квадратних метрів важить менше 20 тонн.Для порівняння - аналогічний цегляний будинок важив би в десять-двадцять разів більше. Каркасный дом Для каркасних будинків рекомендують використовувати гвинтовий фундамент, буронабивної фундамент, малозаглиблених монолітну плиту або полегшений стрічковий фундамент.
 4.  
 5. , залежно від уподобань і смаків. Зовні каркасний будинок може бути оброблений цеглою, сайдингом, фасадною штукатуркою, пиломатеріалами.Всередині - вагонкою, декоративної дерев'яною дошкою, панелями, шпалерами, фарбою, плиткою, штучним каменем і т.д.
 6.  
 7. Обробку можна зробити відразу після монтажу будинку, так як каркасний будинок не дає усадку.
 8.  
 9. Каркасний будинок, при своїй легкості, надзвичайно міцний. Звичайно, каркасний будинок - це не цегляний будинок і не середньовічний замок, проте саме каркасні будинки опинилися серед небагатьох будівель, уцілілих при землетрусі в Кіото, після чого японці заходилися будувати їх в масовому порядку.Правильно зібраний каркас забезпечує жорсткість дому.
 10.  
 11. Каркасний будинок довговічний. Термін служби каркасного будинку залежить в першу чергу від того, як і з якої деревини зроблений каркас.Найголовніший ворог - вологість. Якщо каркас зібраний з правильно висушеної деревини, то він вже не розсихається, не деформується і не втрачає у зв'язку з цим своєї міцності.
 12.  
 13. Каркасні технології дозволяють будувати не тільки вдома.В даний час каркасні технології широко використовуються для будівництва багатоповерхових квартирних будинків, шкіл, готелів, офісів і спортивних споруд.Будинки, побудовані по каркасних технологіях, відповідають вимогам чинних будівельних правил.
 14.  
 15. Каркасний будинок зводиться швидше за всіх інших, особливо з урахуванням остаточної...  

Похожие страницы: