Будуємо лазню своїми руками

Здавна наші предки будували житло і необхідні будівлі своїми руками: збирали друзів-сусідів і спільно зводили необхідне. Напевно, гени змушують деяких з нас повторювати це і, в століття інновацій і сучасних технологій, брати в руки сокиру, ножівку і намагатися побудувати що-небудь своїми руками. Нічого поганого в цьому немає. Просто треба враховувати деякі нюанси. Розглянемо їх на прикладі будівництва лазні.

БУДІВНИЦТВО ЛАЗНІ СВОЇМИ РУКАМИ - ФОТО ДОПОМОЖЕ

Баня є невід'ємною частиною побуту багатьох російських сімей. І тому ритуалом став не тільки похід в баню, а й її будівництво. Власне будівництвом це назвати складно - це народження. Народження ще одного члена родини ім'я якому - лазня з бруса. Народження це супроводжується не тільки муками, а й приємними моментами. Наприклад, вибором «особи» новонародженої. В цьому величезну допомогу нададуть фотографії.

В даний час в Мережі розміщено величезну кількість фотографій готових лазень. Приємним бонусом до цих фотографій є пропозиції готових проектів. Якщо планується будівництво лазні своїми руками фото подивитися просто необхідно. Викликано це тим, що абсолютна більшість людей не володіє об'ємним мисленням, і не може собі уявити як виглядатиме лазня, будівництво своїми руками якої планується, в готовому вигляді. А зрозуміти це необхідно - це дозволяє правильно вибрати розміри і будови і місце його розташування на земельній ділянці.

Остання обставина вкрай важливо. По-перше, правильне розташування лазні на ділянці створить приємну атмосферу, дозволить гармонійно вписати будівлю в утворений вже ансамбль. По-друге, це дозволить уникнути додаткових витрат на підводку комунікацій до лазні. По - третє, дозволить правильно розташувати доріжки на земельній ділянці. І, звичайно ж, дозволить зрозуміти, як будівництво лазні своїми руками вплине на стан земельної ділянки.

Також можна купити готові перевізні лазні. Це заощадить не тільки час, але й гроші.

БУДІВНИЦТВО ЛАЗНІ СВОЇМИ РУКАМИ

Будівництво російської лазні своїми руками вимагає дотримання кількох загальних правил.

До будівництва буде незайвим замовити проект лазні. При уявній непотрібності цього документа, при зовнішньої незначності об'єкта слід визнати - навіть в цьому випадку проект допоможе заощадити чималі гроші. Відбудеться це за рахунок:

Правильного розташування лазні на ділянці. Плюсами правильного розташування є зручність підвезення будматеріалів, відсутність проблем при підключенні до комунікацій, мінімальне пошкодження вже наявних на земельній ділянці будівель, насаджень, доріжок і т.п ..

Економії на вартість будівельних матеріалів. Очевидним фатом є те, що при проектуванні виконується розрахунок обсягу та вартості потрібних будівельних матеріалів. Це дозволить здійснити рівно ті витрати, які необхідні і не призведе до перевитрати будівельних матеріалів і, як наслідок, грошових коштів.

Іноді для облаштування лазні використовуються дерев'яні побутівки.

БАНЯ. БУДІВНИЦТВО СВОЇМИ РУКАМИ. НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Будівництво лазні своїми руками не звільняє від необхідності оформлення необхідних дозвільних документів.

Справа в тому, що возводимая лазня - нова будова. Воно підлягає реєстрації в установленому порядку в усіх державних органах, відповідно до вимог нормативних документів. Цього вимагає закон, це необхідно самим господарям - в країні систематично зносять незаконно зведені споруди.

Оформити необхідні документи потрібно і для того, щоб підключити баню до комунікацій. Теоретично можна обійтися автономної каналізацією і воду поносити відрами. Але для підключення електроенергії (а куди нині без неї?) Необхідно отримати дозвіл.

ОСОБЛИВОСТІ БУДІВНИЦТВА РОСІЙСЬКОЇ ЛАЗНІ СВОЇМИ РУКАМИ

При будівництві російської лазні своїми руками особливу увагу слід приділити пристрою грубки-кам'янки і наявності вентиляції в лазні.

Не секрет, що головним достоїнством російської лазні є хороший пар. Для його отримання необхідна якісно служіння грубка. Останнім часом практикується виготовлення грубки з листового заліза. Однак для отримання справжнього пара, а також щоб уникнути отримання опіків грубку з заліза необхідно обкласти цеглою зовні і зсередини.

Не менш важливим для отримання якісного пара є наявність в лазні працюючій вентиляції. У російській лазні для її організації досить правильно розташувати в стінах віддушини прикривши їх решітками.

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОЮ ЛАЗНІ СВОЇМИ РУКАМИ

У випадку якщо планується будівництво каркасної лазні своїми руками необхідно пам'ятати про пристрій додаткової пароізоляція. Не варто забувати і про те, що деталі такої лазні в обов'язковому порядку слід обробити антисептичними і протипожежними складами

Похожие страницы: