Обустройство лестницы в новом доме

В сучасних умовах оздоблення сходової конструкції може бути виконана кількома способами, які розрізняються вибором матеріалів, особливостями інтер'єру приміщення і розташування сходів. Наприклад, сходи з бетону може бути облицьована керамікою, штучним або натуральним каменем. Дерев'яні сходи буде більш ексклюзивною і оригінальною завдяки використанню ліпного декорування та різьблення по дереву.

На сьогоднішній день високою популярністю користується облицювання ступенів склом. Такий варіант обробки від Львівської компанії Амайстер додасть всій сходовій конструкції особливу вишуканість і навіть елітарність. Оздоблення сходів склом чудово підійде до інтер'єру в стилі модерн, хай-тек і мінімалізм. А ось для інтер'єру в класичному стилі така облицювання сходів не буде ідеальним рішенням. В такому випадку краще сходи декорувати деревом, адже подібна обшивка додасть всієї конструкції не тільки міцності, довговічності і надійності, але і ексклюзивності. Застосування натурального дерева приховає недоліки бетонної основи або металевого каркаса сходів, а також створить в інтер'єрі додатковий комфорт і затишок.

Загальновідомий сьогодні факт, що якісне натуральне дерево має власний унікальний малюнок. І оригінальний зовнішній вигляд сходів, обшили деревом, не зможе перевершити жоден інший варіант обробки або фарбування. Від рішення дизайнера може залежати повна або часткова обробка сходів деревом. Наприклад, можна виконати обшивку деревом тільки огороджень або ступенів, а інші матеріали використовувати для обробки інших елементів сходової конструкції.

Похожие страницы: