Виготовлення дачних будинків

Виготовлення дачних будинків - це процес хоча і складний, але з кожним роком займає все менше часу. Сучасні технології дозволяють зводити будинки на готовому фундаменті всього за пару тижнів. Процес виготовлення дачних будинків крім самих будівельних та оздоблювальних робіт включає цілий ряд паперових моментів, таких як розробка проекту та укладення договору з підрядниками.

Проект
Проекти будівельні організації надають типові, або розробляють їх в індивідуальному порядку. Також ви можете прийти до підрядників з власним проектом. При розробці планування будинку необхідно враховувати ваші потреби в приміщеннях. Як правило, виготовлення дачних будинків припускає наявність однієї просторої кімнати - вітальні, а також підсобного приміщення. Більш просунуті проекти включають спальні, кухню та санвузол. Складання проекту - це відповідальний етап. Тут вам належить прийняти цілий ряд важливих рішень, таких як матеріал для будівництва, кількість поверхів у будинку, наявність мансарди і т.д.

Укладення договору
Договори будівельні організації пропонують типові. У них відображаються терміни будівництва, обсяги робіт та їх вартість. Вартість роботи і будівельних матеріалів визначається на підставі кошторису, розробленої за складеним проектом будинку. З кошторисом цієї бажано ознайомитися самостійно, або дати її на перевірку досвідченому знайомого майстра, щоб уникнути недобросовісних дій з боку підрядників.

Зверніть увагу на те, що підрядники працюють з передоплатою. Зазвичай перший транш будівельної організації необхідно перевести відразу після складання проекту та укладення договору. Далі оплата може проводитися в кілька етапів, останній з яких настає вже після завершення будівництва.

Обов'язково подивіться, які гарантії надає підрядник, який здійснює виготовлення дачних будинків. Не обов'язково в документах повинні бути прописані якісь захмарні терміни - 10- 20 років гарантії і т.д. Як правило, всі дефекти будівель проявляються вже в перший рік експлуатації.

Похожие страницы: