Меблі з сосни дарує відчуття легкості

Дерев'яні меблі з сосни дарує відчуття легкості, вона не тільки необтяжлива для гаманця в момент покупки, але і створює світле безтурботний настрій за рахунок своєї енергетики. Якщо Ви бували в сосновому лісі, то пам'ятаєте як там світло і як хочеться задерти голову і дивитися вгору на блакитне небо і хмари. Енергетика деревини сосни особливо рекомендована тим, хто любить соснові місця. Нові меблі з сосни має приємний деревний запах. Меблі з сосни можна купувати, як економний варіант заповнення будинки екологічними для людини речами, соснова деревина набагато дешевше і доступніше інших видів деревини для виготовлення меблів.

Якщо меблі зроблені з масиву не тонированной сосни, то це дуже світла, майже біла, меблі, настрій вона створює, без сумніву, дачне і часто саме для дачних інтер'єрів і виготовляється.

Дерев'яні меблі з сосни добре підходить дітям. Більшість дитячих садків обладнано саме сосновими шафками, стільчиками, ліжечками. Сосна має м'яку деревину і на ній залишаються вм'ятини і подряпини. Діти безсумнівно впораються з тим, щоб розгойдати ліжечка з сосни і подряпати і навіть розламати маленькі соснові стільчики, але вони з цієї меблів все одно скоро виростуть і дерев'яні меблі з сосни недорога. І потім є ймовірність, що ДСП діти розколошматили ще швидше ...
Поверхня сосни можна дуже по різному тонувати, покривати воском і старити, і тоді речі з масиву цього дерева виходять зовсім не дачними і не дитячими, а цілком підходять для будь-якого домашнього інтер'єру.

З енергетичної точки зору, соснова меблі рекомендована тим, хто хоче «не морочитися» і простіше підходити до справи, кому необхідна легкість для досягнення результату. Дія сосни може бути таким, що на кухні з масиву цього дерева Ви, зібравшись щось готувати, будете передумувати і готувати більш легкі в приготуванні і перетравленні страви або, взагалі, просто організовувати чаювання, а люди які збиралися прийти і посваритися в процесі їжі у вітальні з цього дерева будуть теж передумувати і згадувати більш приємні теми для розмов.

Вплив масиву сосни може бути корисно, наприклад, тим, у кого робота пов'язана з великим спілкуванням з людьми, або тим, у кого в родині є люди з важким для оточуючих характером і потрібно постійно нести цю психологічне навантаження. Так само з психологічної точки зору інтер'єр на основі дерев'яних виробів з сосни показаний «недолюбленного» в дитинстві людям, яким часто в житті не вистачає любові і тепла.

Часто масив сосни використовують як основу для подальшого шпонирования поверхні меблів тонким шаром дорого древа цінної породи, шпонування використовується у випадках, коли виготовити виріб цілком з масиву цінної деревини занадто дорого.

Похожие страницы: