Будинки з дерева як ознака сучасності

Збираючись обзавестися житлом, людина частіше звичайного починає вивчати оголошення типу: продаж квартир в Підмосков'ї, продам квартиру, будинки лазні з бруса, недобуд. І буває, що застряє на цій стадії через високі цін на нерухомість. Водночас альтернативою купівлі квартири може бути будівництво брусових будинків. З одного боку цей процес звичайно ж займе один-два роки. А з іншого - це можливість реалізувати по максимуму свої побажання, врахувати можливість додавання сім'ї або несподіваного приїзду гостей.

Іншим аргументом на користь будівництва власного будинку виступає його екологічність. Життя у великому місті відриває людину від спілкування з природою. Задумайтесь, скільки часу доведеться витратити на дорогу, якщо у вихідний день поїхати за місто. Щоб відпочинок був повноцінним, добре мати можливість переночувати. Тому заміська нерухомість набуває більшої популярності. А якщо грамотно вибрати матеріал для будівництва будинку, то насолоджуватися перебуванням на природі можна і всередині будинку в погану погоду.

Сучасні дерев'яні будинки це комфорт і затишок, надійність і довговічність. Зверніть увагу на новобудови в Підмосков'ї, будинки, виконані з бруса або колод відмінно вписуються в заміський пейзаж. В холодну пору року прогріти такий будинок можна за кілька годин. Це навіть в тому випадку, якщо будинок не опалювався довгий час. Крім того, дерево досить довго зберігає тепло, а природна деревна смола створить ні з чим не порівнянний аромат в приміщенні. Особливо це корисно для дітей і людей, що страждають захворюваннями дихальної системи. При цьому аромат досить легкий, щоб у приміщенні не було душно.

Зводиться дерев'яний будинок швидше цегляного. Збірка нагадує будівництво за допомогою дитячого конструктора завдяки тому, що кожна колода має відповідне маркування. В обов'язковому порядку проводиться контрольна збірка будинку на заводі-виробнику. Обробка дерева спеціальними вогнезахисними складами підвищує його вогнестійкість.

Зводяться сучасні дерев'яні будинки з бруса або колод. Брус може бути профільований або клеєний. Профільований брус має 100% склад з дерева. Клеєний виготовляється шляхом розпилювання колод на дошки (ламелі), які після цього проходять просушку і склеюються в балки. Клей, в складі такого бруса, відповідає екологічним нормам і має бути нетоксичним. Переваги будинку з профільованого бруса в якості збірки (порівняно з брусом звичайним) і в ціні (у порівнянні з брусом клеєним).

Таким чином стати власником заміської нерухомості це тільки не значить мати будиночок на садовій ділянці або дачу. Це можливість мати сучасний будинок з екологічно чистого матеріалу і навіть, як приємне доповнення до нього, власну баню.

Похожие страницы: