Вибір будівельного матеріалу и сварочные инверторы

Самими кращими, але і більш дорогими, є будинки з колоди - ствола дерева, очищеного від кори і минулого процес вирівнювання поверхні. Зазвичай колоди пиляють вручну, що вимагає тривалого часу, а пізніше, після обробки ствола і зачистки від кори, в колодах вирізають спеціальні пази, для з'єднання частин будинку між собою. Після того як коробка будинку вже вигнана, в прорізи встановлюють сталеві двері та віконні рами.

Будинки та лазні з бруса будуються по основі, що нагадує конструкцію будівель з колод. Завдяки гладкій поверхні бруса, всі стіни будинку відрізняє суцільна рівна поверхня. Немаловажне значення для якості і надійності споруди має щільна підгонка брусів стіни і ретельне закладення стиків і швів стін, підлоги і стелі. У роботі застосовують брус прямокутного або квадратного перетину, враховуючи, щоб після закінчення будівництва залишалося як мінімальна кількість обрізів і залишків матеріалу. По ширині брус підбирають, виходячи з температурного режиму регіону, де ведуться будівельні роботи. Чим вітряна і холодніше зима, тим товщі і щільніше повинен бути матеріал для будівництва - в цьому випадку, мешканцям буде комфортно, навіть при зниженні температури повітря за вікном, і залізні двері, що закривають вхід до приміщення, не доведеться додатково утеплювати.

Будинки та лазні, зведені з бруса, зустрічаються досить часто. Їх будівництво займає мінімум часу і не вимагає великих трудовитрат. Однак у цих споруд є й недолік - часом дуже складно ретельно закласти місця стиків бруса так, щоб максимально виключити потрапляння всередину вуличного повітря. Особливо це застосовно до кутів будинку, місцям суміщення стін, для яких пізніше будуть замовлені рами та решітки на вікна. Щоб максимально виключити наявність щілин, брус піддають обробці на спеціальних верстатах з метою досягнення більш щільного примикання граней, а після неї - покривають оліфою і конопатят.

Як правило, застосування якісного профільованого бруса дозволяє повністю виключити протяги. Працювати з профільованим брусом простіше і зручніше. Крім того, цей тип бруса дозволяє підвищити теплопровідність стін будинку. Оптимально використовувати в роботі клеєний брус - такий спосіб обробки дерева для подальшого будівництва дозволяє економно витрачати деревину, а по своїх достоїнствах клеєний брус нітрохи не поступається звичайному брусу. Будинки з бруса всіх типів мають привабливий зовнішній вигляд, завдяки незвичайному малюнку структури деревини, а попередня обробка матеріалу підвищує пожежостійкість будинки і дозволяє уникнути появи шкідників.

Похожие страницы: