Омськ Будівництво Каркасного Будинки

Каркасный дом технологияСучасні технології будівництва каркасно-щитових будинків враховують всі необхідні вимоги, які пред'являє до будинків сучасне життя.Більшість каркасних технологій розроблялися, щоб зробити більш дешевим процес зведення житла і скоротити його терміни.Останньому сприяє простота зведення збірних стінових конструкцій полегшеної форми і відсутність в таких будинках усадки.Що стосується ціни, то такі будинки коштують дешевше через більш низьку вартість будівельних матеріалів.

 

Однак, якщо раніше щитові будинки, набуваючи все ці корисніше характеристики, втрачали в якості, то зараз вдалося значно збільшити тривалість їх експлуатації і поліпшити споживчі характеристики, зробивши будинку теплими, комфортними і затишними.Крім того, будинки, побудовані за каркасною технологією зараз - це будівлі з високоякісних матеріалів, які гарантують їх високу ступінь безпеки для здоров'я і навколишнього середовища.

 

Етапи будівництва будинків за каркасною технологією

 

Будівництво будинків по сучасній каркасною технологією включає в себе кілька етапів.Наша компанія здійснює зведення будинків за готовими проектами.Для каркасно-щитового будинку підійдуть типові проекти, створені для будівель будь-яких інших типів, будь це будинки з оциліндрованих колод або будинку з бруса. Каркасная технологияМи готові допомогти вам з вибором проекту і доопрацюванням його за вашим бажанням.Коли проект готовий, починається зведення будинку. Поставити каркасно-щитовий будинок можна як на звичайний стрічковий або свайно-гвинтовий фундамент, так і на бетонну плиту.На фундамент монтується каркас з металевих балок або пиломатеріалів, який потім обшивається спеціальними плитами або щитами.Звідси технологія і отримала свою назву - каркасно-щитова.

 

Наступна частина робіт не менш важлива, від неї багато в чому залежить комфортність проживання і затишок в каркасному будинок.Це прокладка утеплювального матеріалу з пароізоляційної і світловідбиваючої плівкою.Від якості матеріалу і правильності виконання робіт буде залежати, як довго в будинку буде тепло, т.е. тривалість терміну експлуатації будинку без ремонту. Внутрішнє оздоблення будинку здійснюється за допомогою листів гіпсокартону або фанери.Після закінчення всіх робіт виходить непоганий будинок, в якому можна жити, адже в ньому є всі інженерні комунікаційні мережі, включаючи каналізацію, водопровід і теплопостачання.

 

В Росії широкого поширення і популярність отримали канадська і фінська каркасні технології.Наша компанія використовує їх з причини повної відповідності кліматичних умов регіонів, в яких ми працюємо, а також вимогам безпеки.

Похожие страницы: