У яку будівельну компанію слід звертатися за послугами

Одним з найбільш популярних матеріалів для будівництва дерев'яних будинків є брус. На сьогоднішній день якісні комфортні будинки з бруса користуються заслуженою популярністю серед населення нашої країни. З пиломатеріалів будуються:

лазні з бруса під ключ;

дачні будинки з бруса;

заміські будинки з бруса для постійного проживання.

Як заощадити на будівництві? У яку будівельну компанію слід звертатися за послугами, а від контактів з якими підрядниками краще утриматися? Чому ми пропонуємо недорогі і зовсім дешеві будинки з профільованого і звичайного бруса? На всі ці питання ми постараємося відповісти вам в наших інформаційних матеріалах.

Дешеві будинки з бруса переваги і недоліки

Брус, як матеріал для будівництва будинків має всі переваги властивими дерев'яним матеріалами: екологічний (а дерево вважається самим чистим матеріалом для будівництва будинків), володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності і за рахунок цього забезпечує комфортне проживання практично на всій території нашої країни (для більшості регіонів Росії достатньо будувати будинки з бруса шириною 220 мм), пропускає вологу і повітря .. Крім того дерево повсюдно поширено на території Росії і тому будинку з бруса дешево коштують. Хоча, строго кажучи, широко поширена сосна.

комфортні і дешеві будинки з бруса Є два недоліки притаманних усім дерев'яним будинкам: висока пожежонебезпека і сильна усадка. Однак в дешевих будинках з профільованого бруса ці проблеми вирішені:

Брус просочується спеціальними протипожежними складами. Окремі виробники роблять це на підприємствах і просушують брус в камерах. Це дозволяє зробити брус практично негорючим.

В силу конструктивних особливостей при монтажі будинку з бруса для герметизації щілин використовується не мох, а спеціальна пакувальна стрічка. Це, а також відсутність великих щілин зменшують розмір і час усадки в кілька разів.

Як придбати будинки з бруса дешево

Найбільш дешевим є будинок з пиляного бруса. Він поставляється на будмайданчик безпосередньо після розпилу. Однак у цьому є своя небезпека - брус приходить сирим і висихає безпосередньо в стіні. При неякісної укладанні або при використанні сировини низької якості брус може почати вести. Його буде вивертати. Це призведе до утворення щілин і змусить господарів ще раз виконати ізоляцію стін. Крім того, брус приходить на будмайданчик не шліфується, а значить вимагає додаткових робіт з оздоблення.

Більш дорогим є брус клеєний. Однак дорожче виходить тільки його придбання. В експлуатації він незрівнянно дешевше простого бруса. Через застосування спеціальної технології використовуваної при його виготовленні його практично не веде, а значить він не вимагає додаткових витрат на утеплення. Крім того, він надходить на будмайданчик шліфованим і не вимагає подальшої обробки.

Дешеві будинки з профільованого бруса

недорогі і дешеві будинки з профільованого бруса Окремо серед будинків стоять будинки з профільованого бруса. Дешевизна їх доповнюється тим, що конструкція дозволяє зробити стіну практично без щілин. Це досягається за рахунок того, що шип спеціальної конфігурації щільно лягає в паз попереднього колоди. Ізоляція сполуки виконується спеціальної теплозвукоизоляционной стрічкою. Завдяки такому типу з'єднання стіна не потребує подальшої обробки з метою підвищення її теплоізоляційних властивостей. Будучи відшліфованим профільований брус створює стіну яка не потребує додаткової обробки і обробці. Втім, перейнявши західну моду, деякі власники фарбують і лакують свої дешеві будинки з бруса. Благо фарб і лаків дозволяють це зробити зараз продається в множині. Робити це не забороняється. Але при цьому слід суворо дотримуватися технологію забарвлення або лакування інакше будинок дуже швидко прийме дуже непрезентабельний вигляд.

Будинки з профільованого бруса: дешево, якісно і швидко

Якщо у господаря є бажання дійсно заощадити - краще купувати будинки з бруса безпосередньо у виробника. Звичайно - у посередника в певні моменти ціна може бути дещо нижчою. Але якщо наступили проблеми з посередника взяти нічого. А виробник буде намагатися зберегти своє обличчя.

Похожие страницы: