Правильне Будівництво Каркасного Будинки

Будівельна компанія «РНР» - лідер з будівництва дерев'яних каркасних будинків у Москві, Підмосков'ї і по Росії в цілому.Будинки від компанії «РНР» мають цілий ряд незаперечних достоїнств і переваг, як у порівнянні з іншими технологіями, так і на тлі інших компаній, представлених на будівельному ринку нашої країни.

   

При створенні нашої технології каркасного будівництва, ми взяли за основу традиційний досвід будівництва канадських дерев'яних будинків.А також додали передові розробки в області зведення каркасів, відладили до дрібниць процес робіт, починаючи від проектування і закінчуючи будівництвом будівлі.

 

Чому ж вам потрібен саме каркасний будинок і саме від компанії «РНР»?

 

Безпека і довговічність

 

Каркасні будинки, завдяки унікальній структурі своїх несучих конструкцій - дуже міцні і надійні.Прекрасним аргументом на користь надійності і безпеки цих будинків є їх широке поширення в Японії - одному з найбільш сейсмоактивних регіонів Світу.А найкращим свідченням, що вони не менш довговічні ніж цегляні та бетонні, можуть бути каркасні будови в Канаді та фахверки Європи, які стоять і вірно служать своїм власникам вже не першу сотню років.

 

Економічна вигода

 

Вибрати в якості свого житла каркасний будинок - правильне рішення у фінансовому плані.Навіть можна сказати, тричі правильне! По-перше, собівартість будівництва стандартній комплектації в 1, 5 рази нижче, ніж у будівель з тією ж площею, але побудованих за іншими технологіями (з цегли, бруса, колод, бетонних блоків).По-друге, це порівняно легка конструкція. Менше маса - менше тиск на основу.Значить, можна використовувати полегшені фундаменти. Якщо врахувати, що витрати на фундамент становлять близько 15% від вартості всього будинку, то виходить непогана економія, причому не на шкоду надійності.І, по-третє, каркасні будівлі надзвичайно теплі, що дозволить значно економити на їх опаленні в зимовий період.

 

Швидкість споруди

 

Компанія «РНР» має відпрацьованою до досконалості технологією будівництва каркасних будинків. Завдяки докладною опрацюванні проектів та інженерної документації, професіоналізму наших монтажних бригад і грамотному керівництву процесом будівництва, будівля зводиться за один сезон.Водночас, котеджі за іншими технологіями зводяться протягом, мінімум двох-трьох сезонів.

 

Стійкість до вогню і біологічних руйнувань

 

Відповідно з канадською технологією будівництва, ми обробляємо деревину, використовувану у Ваших каркасних будинках, спеціальними складами: антисептиками і антипіренами.Ці розчини захищають деревину від цвілі, деревних паразитів і займання.Крім того, вживані нами антисептики абсолютно безпечні для здоров'я мешканців і відповідають всім стандартам якості.

Похожие страницы: