Дизайн кімнати для студента

Юність прекрасна. Це час експериментів, цікавих починань, час, коли здається, що світ надзвичайно величезний, але все в ньому тобі по плечу. Можливо, саме тому студенти являють собою особливу касту людства, в якій кожен окремо взятий елемент настільки оригінальний і амбітний, що йому просто необхідно максимально реалізувати себе буквально у всьому, навіть якщо це стосується оформлення його особистої кімнати.

Кімната студента - маленький світ великого людини

Коли ми зростаємо з підліткового віку і тільки починаємо усвідомлювати свою самостійність, наша кімната стає не просто частиною батьківського житла, а перший особистою власністю, де можна побудувати свій маленький, особистий світ. Тому кімната студента, навіть якщо вона отримує дистанційну освіту, перетворюється із спальні з робочою зоною, де вчорашній школяр старанно вчив уроки, в зменшений макет повноцінної квартири, де можна і поїсти, і спортом зайнятися, і з друзями посидіти, і зайнятися улюбленою справою, яке б захоплення під цим не малося на увазі.

Інтер'єр для студента: дорослі особливості

Виходячи з цього, незалежно від площі кімнати, вона неодмінно повинна бути раззонірована і оформлена самим характерним чином, адже молодість посуває до самовираження, як ніщо інше.

Зонування кімнати студента

Як правило, кімната студента візуально ділиться на п'ять зон: спальну, робочу, спортивну, а також зону для відпочинку та окрема - для хобі. Деякі з цих зон можуть бути суміщені між собою, якщо площа приміщення не дозволяє розвернутися на повну: наприклад, якщо студент захоплюється малюванням, то зону відпочинку можна розмістити ближче до вікна і встановити в ній мольберт. Зони не повинні бути відокремлені один від одного занадто явно - краще, якщо зонування відбувається за допомогою колірного оформлення або разноуровневого статі. Враховуючи той факт, що практично всі студенти суперечливі своєю натурою, у стилістичному плані такий дизайн інтер'єру буде дуже навіть доречний - хай все буде сміливо, стильно і по-юнацькому свіжо.

Вже дорослий стиль інтер'єру

Якщо кімната студента знаходиться в рідній домівці, то батькам доведеться змиритися з тим фактом, що з часу вступу до ВНЗ, не важливо, чи стаціонар це чи заочне навчання, дитина почне приймати більшість рішень самостійно, тому клеїти в кімнаті вже дорослого сина чи дочки милі шпалери з химерними звірятами, поки чадо на парах, звичайно ж, не варто. Перш за все, потрібно запитати, чого хоче сам студент або хоча б запропонувати йому кілька різнопланових дизайнерських проектів, щоб краще розуміти, до чого прагнути.

Інтер'єр для студента: дорослі особливості

Приміром, сьогодні дуже популярний стиль мінімалізм - такий інтер'єр зручний в експлуатації, і його завжди легко перетворити. Ще одне дуже модний напрям - лофт - кімната в даному стилі чудово підійде для молодої, волелюбної особи. Кітч припаде до душі людині, яка цікавиться всім потроху і любить неординарні рішення, а хай-тек - для тих, хто високо цінує сучасні технології.

Похожие страницы: