Каркасні будинки -це гарантована якість за доступну ціну

Будівництво дерев'яних котеджів користується великою популярністю. Екологічно чисте житло набуває заслужене визнання у людей. Воно комфортно, безпечно і надійно. У такому будинку людина відчуває себе енергійніше і здоровіше. Речовини, виділювані деревиною, надають відновлюючу дію на нервову і легеневу системи мешканців.

Сучасні каркасні технології - це новий виток у житловому будівництві! Вони давно застосовуються в Америці, Центральній Європі і Японії. Проектний термін служби такої будови орієнтований на 80 років. При цьому каркасні будинки ціни мають не високі. Багаторічна, зарубіжна практика засвідчила, таким будівлям не страшні шквальні вітри і землетруси.

Панельно-каркасні технології мають ряд переваг. Незважаючи на невелику товщину стін і легка вага будматеріалу, подібні споруди добротні й теплі.

Виготовляється несучий каркас з бруса, який утеплюється, і обшивається з обох сторін. Комбінація стінових деревних матеріалів, гідро-пароізолятора і утеплювачів, дозволяє досягти найкращого температурного режиму для мешканців, і підвищити рівень енергозбереження.


Традиційний спосіб будівництва з бруса і зрубу, має високу вартість. На його фоні, каркасні будинки ціни за квадратний метр пропонують набагато нижче. Тому за кордоном, саме такі технології лідирують. До того, ж даний спосіб будівництва сприяє застосуванню різних дизайнерських рішень. Наприклад, його конструкція нечутлива до переміщень фундаменту, і дає можливість використовувати в проекті великі скляні поверхні.

Ще одна перевага, що виокремлює цей напрямок - динамічність. У будь-який момент, до такого будинку можна приєднати навіс, гараж, еркер, балкон або терасу. Тому, швидкомонтовані каркасні будинки ціни, яких доступні і прийнятні для багатьох, користуються підвищеним попитом.

Похожие страницы: