Модульно Каркасне Будівництво Будинків

быстровозводимые дома Каркасно-модульні будинки. Продаж модульних будівель.  
Завод об'ємно-модульних конструкцій в Останкіно здійснює випуск, доставку і монтаж модульних і каркасних будинків і споруд самого різного призначення: модульні склади, гуртожитки, модульні магазини, торгові павільйони, блок-контейнери і будівлі кафе.Найбільш затребувана продукція - об'ємно-модульні будинки, модульні гаражі, модульні дачі.Модульні системи будівництва дозволяють здійснити монтаж модульного житла за мінімальну ціну і в мінімальні терміни.Будинки модульного типу, модульні приміщення та споруди поступово зайняли прочноеместо на будівельному ринку поряд з капітальними будівлями.Це обумовлено наявністю у каркасно-модульних будинків цілого ряду переваг:  
1. быстровозводимые каркасные дома Будівництво модульних будинків здійснюється з готових заводських блок-модулів, що значно скорочує час будівництва.Модульне будівництво будинків займає у нас 8 - 10 днів.  
2. Будівництво заміських будинків припускає будівництво серйозних фундаментів.Технологія модульного будівництва передбачає можливість монтажу швидкомонтованих модульних будівель на будь-яку тверду поверхню без зведення дорогих фундаментів.Відомо, що чим більше маса будівлі, тим більш масивний фундамент потрібно для його будівництва. быстровозводимые дома цены Коли ми здійснюємо будівництво котеджів, будівництво будинків з піноблоків, будівництво з цегли, витрати на будівництво фундаменту складають близько 20-30%, а це часом близько мільйона рублів.Будівництво з легких металоконструкцій (ЛМК) за технологією «модульдом» дозволяє повністю уникнути таких витрат.
3. Швидкомонтовані модульні будинки, які виготовляє Останкінський завод модульних конструкцій за технологією «модульдом» позбавлені набору недоліків, які притаманні будинкам з дерева, побудованим за каркасною технологією.По-перше, наші блок модульні будівлі будуються на основі металлокаркаса з екологічно чистих і негорючих матеріалів - у них не проживають гризуни, терміти та інша фауна, їх неможливо запалити від випадкової іскри або тліючої трави на ділянці.
4. Модульна технологія монтажу будівель дозволяє нашій компанії здійснювати будівництво котеджів під ключ за модульною технологією за мінімальною ціною.Ціна будівництва готових будинків по каркасно-модульної технології складає близько 12 000 рублів за квадратний метр з внутрішньою обробкою.Наші ...

Похожие страницы: