Каркасне будівництво будинків

Будівництво каркасних будинків в останні роки набуло широкого розвитку і популярності у всьому світі. Саме тому група ЛСТК давно і успішно освоїла цю технологію будівництва. Справа в тому, що каркасний метод будівництва найбільш затребуваний там де потрібна швидкість зведення конструкції, тривале збереження тепла всередині приміщення, а також міцність готового споруди.

Помилково думати, що каркасні будинки зважаючи на свою легкості не володіють стійкістю до землетрусів і ураганів. У зв'язку із застосуванням технології ущільнення матеріалів, а також дотриманні певних правил зведення, вони володіють ще більш високою стійкістю ніж деякі інші види будівель. Тобто не варто вважати ніби недороге будівництво буде не зовсім надійним в експлуатації.

Конструкції для каркасного будівництва

Завод, що займається виробництвом панелей для каркасного будівництва, здійснює комплектування всіх складових елементів конструкції. Це основа зведення майбутнього будинку, тому до даного питання слід підходити серйозно і скрупульозно. Що стосується зовнішнього вигляду самих панелей, то вони повинні мати у своєму складі дві плити, які з'єднуються між собою за допомогою прокладання ущільнювачів з синтетичних матеріалів. Пароізоляційна плівка, що також входить до складу плити, служить для захисту від впливу вологи в приміщенні. Панелі повинні бути належним чином оброблені перед установкою. Мається на увазі нанесення монтажних ліній, свердління отворів, монтаж віконних і дверних прорізів у разі потреби. Це не тільки додасть панелям, які виготовляються на замовлення, цілісність, але і спростить подальшу роботу будівельників.

Як каркас, на який будуть згодом кріпитися плити, виробляють конструкцію з ЛСТК матеріалів. Каркас майбутньої споруди монтується на фундаменті більш легкою планування, тому як при каркасному будівництві немає необхідності витримувати велику вагу бетонних плит і цегляних стін.

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) монтуються з урахуванням певних вимог. Товщина кожного профілю складає 3 мм, а крок установки при необхідності перекрити відстань до 8 м, становить 60 см. Тобто, можна не турбуватися з приводу можливості перекрити стелю в будинку - всі ці роботи можна здійснити за допомогою каркасного будівництва.

За допомогою застосування перфорування і введення в конструкцію додаткових ребер жорсткості можна досягти високих показників міцності будівель і споруд. Це сприяє суттєвому збільшенню терміну їх експлуатації, що призводить до постійного зростання популярності застосування даного методу для приватного будівництва.

Похожие страницы: