Каркасне Будівництво багатоповерхових будинків

1.jpg Ефективне використання електроенергії неможливо без застосування енергозберігаючих технологій.Саме тому компанія Royal Russia Engineering розробила інноваційну технологію будівництва житлових будинків і комерційних будівель нового покоління, зведення яких дозволить не тільки більш раціонально використовувати природні ресурси, а й скоротити викиди парникових газів в атмосферу.

 

Альтернативою стандартному будівництва житлових і комерційних об'єктів стали багатоквартирні будинки, що зводяться за технологією ЛСТК.Що являють собою швидкобудуюємі каркасні будинки, побудовані за цією технологією?

 

Основою будівлі буде полегшений сталевий каркас, а як утеплювач - сучасний високоефективний матеріал, який за обсягом займає 92% товщини стіни.

 

Переваги технології зведення легких тонкостінних конструкцій із сталевого профілю Royal Russia Engineering:

 
   
 1. Загальнодоступність - вартість такого житла доступна для більшості жителів нашої країни.
 2.  
 3. Екологічність - при будівництві не використовуються токсичні та шкідливі матеріали.
 4.  
 5. Швидкість зведення - загальний термін зведення не перевищує 6 місяців, до того ж істотно знижуються тимчасові витрати на фундаментні та оздоблювальні роботи.
 6.  
 7. Ефективне збереження тепла - їх безперечною гідністю є повна відповідність кліматичним зонам, в яких виконується будівництво.
 8.  
 9. Економічне витрачання природних ресурсів без шкоди для комфортного проживання.
 10.  
 

Будівництво енергозберігаючих багатоквартирних будинків нового покоління.

 

Компанія Royal Russia Engineering крім будівництва будинків першого покоління займається розробкою і абсолютно нових проектів, в яких будуть враховуватися всі побажання майбутніх мешканців - природно на основі опитувань користувачів вже зданого в експлуатацію житла.Новий проект отримав назву «багатоквартирний будинок« Тесла »і буде реалізований на практиці вже найближчим часом.

Похожие страницы: