Правильний вибір паркету

Коли мова заходить про обробку підлоги, відразу постає питання про те, яке варто вибрати підлогове покриття, а також не помилитися з вибором постачальника, щоб отримані матеріали повністю відповідали своїм заявленим характеристикам. «The Floors» - це магазин паркету в Москві, що відрізняється реалізацією виключно якісних товарів і що пропонує широкий вибір інженерної, масивної і паркетної дошки від світових виробників.

Важливо знати перед покупкою підлогового покриття

Обробка підлоги - справа серйозна, що вимагає відповідального підходу, там більше що паркетна дошка купується і встановлюється не на один рік. Щоб по новому підлозі було приємно ходити, а його малюнок радував око, необхідно попередньо усвідомити такі моменти:

Для початку варто визначитися з типом підлогового покриття - ламінат, килим, ковролін, лінолеум - більш бюджетні варіанти, в той час як паркетна або добірна інженерна дошка в усі часи дуже високо цінувалася;

Залежно від типу приміщення і його інтер'єру варто заздалегідь обміркувати найбільш відповідне колірне рішення. Для створення розкішного, дорогого підлоги слід використовувати паркет світових виробників світлих, або навпаки темних насичених відтінків, що підкреслює особливий статус приміщення;

Розрахувати суму, яку можна виділити під покупку підлогового покриття і вже виходячи з неї вибрати найбільш оптимальний варіант в чіткому співвідношенні ціна-якість.

Про деталі

Важливо пам'ятати, що навіть найдорожчий паркет, виконаний з натуральних матеріалів може виглядати безглуздо, якщо він неправильно укладений. Саме тому, купуючи якісні підлоги, коли, наприклад, використовується добірна інженерна дошка не варто економити на послугах професіоналів, які укладуть дошку за всіма правилами.

Такий підхід обов'язковий ще й тому, що тільки за належної укладанні можна назавжди забути про неприємний скрипі, попаданні води в щілини між дошками і їх подальшому спотворенні.

Висока міцність, стійкість до механічних впливів, естетичний зовнішній вигляд, можливість підключення теплої підлоги, довголітній термін експлуатації - всі ці характеристики як не можна точно описують інженерну дошку, яка сьогодні вельми популярна при своїй демократичній ціні і наявності цілого ряду переваг. Купуючи таку дошку в столичних магазинах «The Floors» можна не турбуватися про її якість та оригінальності світових брендів, відомих у світі під даною галуззю.

Похожие страницы: