Канадська Технологія будівництва каркасного будинку

 

будівництво будинків за канадською технологією

 

Вперше ідея будівництва будинків за канадською технологією з'явилася в 1935 році в м.Медісон (Вісконсін, США). Перші панелі представляли собою два аркуші фанери з прошарком утеплювача між ними.Так стали будувати перші будинки за канадською технологією SIP. З часом на зміну фанері прийшла орієнтоване-стружкова плита (ОСП або OSB), а як утеплювач в канадському будинку тепер виступають пінополістирол або інші подібні матеріали.

 

Сучасні SIP панелі є міцним будівельним матеріалом, здатним витримувати великі конструктивні навантаження, тому готові збірні будинку за канадською технологією надійні і довговічні.Крім того, канадська технологія дозволяє будувати дуже теплі будинки.Обидва ці фактори забезпечують високу популярність канадської технології будівництва в Європі та Північній Америці.

 

Будинок канадський - надійне, швидке і економічне будівництво

 

Російський СНИП обмежує висоту будови з SIP панелей двома поверхами. На Заході ж зводяться панельно-каркасні будинки за канадською технологією висотою до 9 поверхів.Таким чином, можна стверджувати, що запас міцності росссійской будинків за технологією SIP значно вище, ніж у їхніх західних побратимів.Готові збірні будинки Russip-TRADE сейсмостійкі і витримують землетруси силою до 9 балів.

 

Канадська технологія будівництва будинків примітна тим, що панелі SIP приймають на себе всю силову навантаження будинку.Проте, часто канадський будинок будують із застосуванням дерев'яних брусків для з'єднання панелей.Таким чином, збірний будинок додатково зміцнюється за рахунок утворюється при цьому каркаса.

Похожие страницы: