Все про каркасне будівництво

Є питання, на які шукаєте відповіді? Готові виїхати з міста на час або назавжди? Є бажання допомогти в хорошій справі? Шукаєте усвідомлених і екологічних однодумців?

 

Особисто я і Центр природного бджільництва і землеробства ІНІТЬ запрошуємо бажаючих взяти участь у перших кроках становлення унікального для Росії проекту і допомогти з його реалізацією.Місце - Калузька область, Мосальский район, 230 км від Москви.

 

Основними складовими діяльності Центру є дослідження, практична перевірка та навчання.Центр - це місце, де постійно буде жити, працювати і вчитися велика кількість людей, в основному молоді.Розробляються програми різної тривалості - від декількох днів до декількох років.

Наприкінці травня встановлена ​​перша пасіка і завезено 49 среднерусских бджолосімей, завезена техніка, розпочато посів медоносів і створення інфраструктури для волонтерського табору - туалети, наметовий табір, кухня, душ, wifi-точка, місце для вечірнього багаття і т.д. З 10 червня проект готовий прийняти добровільних помічників. Окрім участі і самонавчання процесі будівництва, волонтерів чекають лекції-бесіди на різноманітні теми, що стосуються альтернативного способу життя, музичні та танцювальні вечори, а також просто цікаве спілкування з визнаними експертами.Вам також буде корисний досвід створення еко-проекту і екопоселення з нуля, вибудовування спілкування без конфліктів, процесів самоорганізації та формування «колективного розуму».каркасною технологією із заповненням стін стружками з вапном;  
  • Баню за технологією «закідняк».
  • Похожие страницы: