Індивідуальні будинки з бруса

Технології сучасного будівництва базуються, в основному, на застосуванні штучних матеріалів, які максимально прискорюють процес зведення будинку будь-якої поверховості і здешевлюють його вартість. Але грошовим підходом до створення власного будинку обмежуватися категорично не можна. У будинку потрібно жити. А щоб жити, необхідно облаштувати його так, щоб він максимально відповідав здоровому способу життя.

Інтернет магазин кави «911» створений спеціально для Вас, для людей які заощаджують свій час і не байдужих до якісної кави, людей люблячих насичений смак і заряд бадьорості, разом з ранковою чашечкою кави. Тому, щоб купили каву, не треба мотатися по торговим точкам, вибираючи улюблену арабіку або найсмачнішу робусту, достатньо ввести у пошуковик «991» і заглянути в найкращий інтернет магазин кави, де Вам запропонують лише найкраще.

Цей процес включає в себе не тільки наявність басейну, тенісного корту і прогулянкового парку, але, в першу чергу - здорову атмосферу в домі. А її створити можна тільки при використанні в будівництві виключно натуральних матеріалів. З них найбільш відповідають цьому визначенню цегла і дерев'яний брус.

Цегляні будинки дороги і вимагають досить значних грошових витрат при зведенні. Цегляне будівництво переважно, якщо потрібно звести будинок більше двох поверхів при значній (більше 150 м2) житлової площі. Якщо ж вам необхідний невеликий заміський будинок або дача, то послуги компанії, що пропонує будівництво дерев'яних будинків з бруса на замовлення досить до речі.

Особливості будівель з бруса

Відмінними характеристиками дерев'яних будівель з бруса є:

міцність конструкції;

високі теплоізоляційні властивості;

екологічність;

стійкість до атмосферних впливів;

швидкість монтажу;

відсутність шкідливих випарів;

зведені на бетонних або кам'яних фундаментах дерев'яні будинки з бруса по стійкості не поступаються будівлям з інших матеріалів. Якщо будувати за правилами, які пройшли вікові випробування, то дерев'яний будинок справно служить не менше ста років без ремонту стін і основних несучих конструкцій.

Застосування профільного бруса і сучасних ущільнюючих матеріалів не тільки подовжує цей термін, але і привносить в конструкцію будинку додаткові стійкість і надійність. При будівництві брус просочується спеціальними складами, що виключають руйнування матеріалу під дією шкідників або при зайвому зволоженні. Ці речовини відрізняються екологічністю і відсутністю впливу агресивних складових на людину при будь-яких температурах.

Будинки з бруса будуються в одноповерховому або двоповерховому виконанні. За індивідуальним замовленням можливе зведення будівель з нижнім цегляним або бетонним поверхом, з мансардою, з флігелями і будинків більше складної архітектури. Властивості матеріалу дозволяють реалізувати будь-які проекти дачних будинків з бруса на замовлення.

Використання бруса клеєного дозволяє будувати швидше і зводити стіни практично ідеальних пропорцій. Але цей варіант трохи дорожче. Процедура склеювання бруса з окремих дощок досить трудомістка. При цьому застосовуються виключно природні компоненти, тому побоюватися впливу синтетичних складових не слід.

Проектування і зведення будівель з дерев'яного бруса за допомогою співробітників нашої компанії не тільки заощадить ваші кошти та час, але і гарантовано позбавить від проблем з подальшою експлуатацією будинку.

Похожие страницы: