Садовий будиночок швидко і без великих фінансових витрат.

Садові дачні будинки це, як правило, будівлі не капітальні, не розраховані на проживання під час морозів. Однак це не означає, що до їх будівництва можна ставитися абияк. Дачний котедж стає місцем відпочинку, куди власники заміської ділянки приїжджають, щоб розслабитися після міської суєти і шуму. Тому садові дачні будинки повинні бути затишними, просторими і розташовувати до відпочинку. Не обов'язково для цього зводити цегляна будівля. Зараз існує маса технологій, що дозволяють отримати такий садовий будиночок швидко і без великих фінансових витрат.

Будинки з бруса

Найбільш затребувана зараз технологія будівництва садових дачних будинків - це будівництво з профільованого бруса. Матеріал цей привабливий тим, що з одного боку є доступним за ціною, а з іншого дозволяє отримати якісні та затишні котеджі з практично будь плануванням. З профільованого бруса зводяться і невеликі будиночки, і повноцінні котеджі з усіма зручностями.

Будинки з панелей

Садові дачні будинки з панелей, побудовані за каркасною технологією, тільки набирають популярність в нашій країні. Ця технологія будівництва прийшла до нас з Європи. Її особливість полягає в тому, що будинок не будується, а збирається з окремих готових фрагментів - панелей. На такої панелі можуть розташовуватися віконні прорізи, двері, або вона може бути повністю глухий. Перевага такого будівництва - це максимальна оперативність. Будинок зводиться буквально за кілька днів, причому для цього не потрібно залучати складну техніку, наймати кран і т.д.

Будинки з оциліндрованих колод

Садові дачні будинки з оциліндрованих колод стоять, як правило, дорожче брусових і панельних, особливо якщо будуються з колод діаметром більше 25-30 сантиметрів. Такі котеджі можуть використовуватися і для проживання в зимовий час. Якщо ви хочете заощадити і при цьому обзавестися справжнім зрубом, тоді має сенс зупинити свій вибір на думках, виготовлених з тонкого колоди. Вони вимагатимуть додаткового утеплення, проте влітку в них буде дуже комфортно.

Похожие страницы: