Види натяжних стель для домобудівництва з дерева

Сучасні фірми пропонують великий асортимент натяжних стель, види яких коливаються від економ класу до багаторівневих і об'ємних конструкцій. Хоча, всі види натяжних стель діляться всього на кілька категорій. Практично всі вони можуть використовуватися для оздоблення інтер'єру будинку з бруса.

Основні види стель для будинку з бруса:

Стелі, що виготовляються на основі російської плівки ПВХ

Стелі, які виготовляють з німецької та французької плівки ПВХ

Не мають швів - безшовні стелі

Напевно, всі знають, що натяжні стелі - це найпрестижніший і поширений вид обробки, який може допомогти втілити в життя абсолютно будь-яку фантазію замовника.

У будівельних магазинах ви зможете знайти такі види: дзеркальні, напівпрозорі, сатинові, лакові, фактурні (зазвичай виготовляються з таких матеріалів як дерево, замша, граніт або оксамит), матові або художні. Так само, ви можете пошукати інформацію в інтернеті, де знайдете відгуки про компанії, і вибрати ту, яка має досить високу репутацію і обслужить вас в найкоротші терміни. Зазвичай для цього їм може знадобитися кілька днів, для того, щоб виконати стелі, згідно індивідуальним перевагам замовника.

Створення рівної стельової поверхні в будинку з бруса, яка після робіт оформляється у відповідності з інтер'єром і дизайном приміщення - це головне призначення натяжних стель. Сьогодні, такі стелі по праву вважаються найкращим матеріалом для стельової поверхні, так як вони дозволяють легко сформувати унікальний дизайн, вигляд якого повністю залежить від індивідуальних переваг і багатої уяви.

Категорії натяжних стель для дерев'яного будинку

Перша - до даної категорії відносять натяжні стелі, які мають достатньо оптимальну ціну. Друга - це натяжні стелі, які були виготовлені з європейської плівки ПВХ. Існує більше 150 видів стель другої категорії, які відрізняються відмінною якістю. І, нарешті, третя категорія. Зазвичай в ній представлено меншу кількість видів стель, які в свою чергу мають цілий ряд переваг на відміну від тих, що виготовлені з плівки ПВХ. Важливо відзначити, що безшовні види стель мають тільки матову фактуру. Однак, їх прийнято оформляти за допомогою художнього розпису, фотодруком, або фарбування в колір, який обраний у відповідності з інтер'єром приміщення.

Термін служби натяжних стель у дерев'яному будинку - близько 10 років, і встановити їх можна в абсолютно будь-якому приміщенні, де немає великих скупчень пилу і бруду. Протягом усього періоду експлуатації стель, вони не втрачають свого кольору і якісних характеристик. Важливо відзначити, що натяжні стелі - це стовідсотково екологічно чистий, практичний і безпечний для людини матеріал.

Зазвичай такі матеріали для стельової поверхні відрізняються високим якість. Саме тому, перед його виготовленням проводяться роботи, які забезпечують точне відповідність придбаного полотна характеристикам кімнати. При необхідності, стеля може бути демонтований або переустановлений, наприклад, це може бути у випадку, якщо вас затопили сусіди зверху. Демонтаж буде необхідний для просушки стелі, тоді він не втратить своїх властивостей і не зіпсуватися. В принципі, згідно технічними властивостями такого матеріалу, 1 його квадратний метр здатний витримати до 100 літрів води. Така характеристика забезпечує збереження майна власника, у випадку, якщо виникли проблеми з водопроводом.

Декількома компаніями Європи надаються натяжні стелі, які не мають швів. По суті, відсутність шва - це саме перевага такої стелі. Зазвичай, такі стелі компанії поставляють рулонами, ширина яких становить 5 метрів. Таке полотно забезпечить легкість в роботах при покритті стельової поверхні. За умови, що вам не вистачило такої ширини, то можна скористатися спеціальними багетами, які дозволяють використовувати безшовні стелі, практично в будь-якому приміщенні.

Похожие страницы: