Покриття з напільного пробки

Багато мешканців намагаються відремонтувати і облаштувати свій будинок або квартиру з максимальним використанням натуральних будівельних матеріалів. В якості екологічно чистого підлогового покриття оптимально підійде матеріал з пробки. Така підлога тривалий час буде приносити радість завдяки природному теплу і затишну дизайну.

Структура коркового покриття

Для виготовлення матеріалу використовується натуральна сировина з коркового дуба. Щоб надати корі дуба еластичності і міцності вона попередньо виварюється. Далі, після подрібнення кори в гранули, застосовується метод пресування в плити або спосіб прикріплення тонких пластин кори на міцну основу. В результаті спеціальної технології виготовляється пробкова структура у вигляді трьох шарів. Верхній шар має різні текстури і колірні відтінки для створення дизайну приміщення, середній виконує задачу замка. В якості нижнього шару для поліпшення шумоізоляції використовується технічна пробка.

Характеристики підлоги з пробки

Крім натуральності та екологічності підлогове покриття з пробки має цілий ряд позитивних властивостей, завдяки яким воно користується популярністю:

Простота монтажу. Для укладання такого покриття не потрібно укладати додаткову підставу.

Хороша теплоізоляція. Навіть при низькій температурі повітря покриття здається теплим.

Стійкість проти гниття. Завдяки властивостям матеріалу відштовхувати вологу, немає небезпеки у поразці пробки грибками і цвіллю.

Стійкість проти горіння значно розширює сферу застосування такого покриття.

Висока міцність з ефектом самовідновлення. Пориста структура пробки дозволяє матеріалу набувати колишню форму після механічного впливу.

Надійна шумоізоляція. Багатошарова структура пробкової плити забезпечує не тільки комфортне пересування по підлозі, але і повністю поглинає всі звуки.

Крім перерахованих властивостей, корковий стать не потребує особливого догляду і тому є практичним і ефективним покриттям.

Похожие страницы: