Будівництво Каркасних Бань Фото

Строительство русской бани Розповідаючи про будівництво лазні в цій статті ми торкнемося не тільки сам технологічний процес будівництва лазні своїми руками.У кінці статті надані фото лазні. Дивіться фотографії як можна побудувати лазню, а також як її можна облаштувати.
Тепла банька знаменита ще з далекої епохи скіфів, що перевозили за собою спеціальні намети та пересувні кам'янки.У сучасному столітті російська банька не перетворилася на пережиток минулого, стійко вистоявши серйозне суперництво з ванною і душем.Звільнитися від більшості хвороб, вивести з організму шкідливі речовини, які накопичуються в міській суєті, надати тілу повновагий відпочинок - це можна отримати під час візиту в лазню, причому протягом більше півтори тисячі років.

 

Будівництво лазень та його особливості

 

Строительство бани  
Сьогодні багатьох шанувальників банного мистецтва цікавить, як здійснюється будівництво лазень.Для цього існує маса технологій. У яких використовують ключові поняття в будівництво лазні своїми руками.Вони припускають використання бруса - будівництво лазні з бруса є надзвичайно популярним способом, часто вживаним забудовниками.Споживачі також використовують особливості каркасно-щитової технології, здійснюючи будівництво каркасної лазні. Дуже цікавий варіант лазні з цілісно-рубаної колоди, який називається «зрубом».Будівництво дерев'яної лазні також можливо із спеціального оциліндрованого колоди.У цьому випадку використовується колода в цілісному вигляді, що отримало обробку на верстаті.

 

Планировка бани Будівництво лазні своїми руками

Відомо, що лазня - це відмінний засіб для підвищення тонусу.Тому інтерес до її можливостей надзвичайно великий, багато хто прагне самостійно побудувати лазню.Для цього вибирається як типовий, так і індивідуальний проект. Спочатку необхідно провести виготовлення фундаменту.Далі здійснюється монтаж елементів водопроводу холодного водопостачання, підбирається і встановлюється насос з гідробаком.Можна використовувати автоматику або насосну станцію, проводиться розводка води в різні точки лазні.Наступним етапом є монтаж елементів гарячого водопостачання, для чого встановлюється водонагрівач, монтується печі-кам'янки.Необхідно влаштувати систему каналізації, обладнавши фільтр стічних вод.Потім знадобиться провести електричну мережу і обладнати сантехнічне обладнання.

Похожие страницы: