Будівництво каркасних швидко Будинків

Быстровозводимые дома Пропонуємо будівництво об'єктів: швидкобудуюємі каркасні заміські будинки, котеджі, будинки, готелі, склади, цехи, битовки, лазні, гаражі та інші, а також професійні послуги з комплектації і монтажу покрівельних і кроквяних систем...

 

Швидкий будинок

 

Достатньо озирнутися навколо, щоб переконатися, як швидко розвиваються будівельні технології.Будівлі зводяться у величезних кількостях і з приголомшливою швидкістю.Це стосується не тільки міських багатоповерхівок, а й приватних будинків. Поява нових технологій і сучасних матеріалів дозволяє сьогодні приватникам зводити «будинок мрії» за лічені тижні без втрати якості.

 

Поспішати нас змушує і клімат. Літо - найбільш вдалий час для приватного будівництва, як правило, у нас більше двох місяців не затримується.Також варто брати до уваги і фінансовий аспект: чим довше триває будівництво, тим вона дорожча.Та й просто по-людськи хочеться швидше закінчити все це і відсвяткувати новосілля.Побудувати будинок швидко можна за допомогою різних матеріалів і технічних рішень.Ми опишемо найбільш популярні в приватному житловому будівництві.

 

Каркасна технологія

 

Найбільш доступним варіантом для приватника на даний момент є - каркасний будинок.Будинки такого типу збираються з готових елементів подібно до того, як ми в дитинстві будували з конструктора.Зовнішні стіни будови формуються з окремих панелей і каркаса, як правило, з цільної або клеєної деревини.Останнім часом, деякі виробники пропонують для приватного малоповерхового будівництва металеві каркаси, що відрізняються більшою міцністю і довговічністю, однак, дешевизна і легкість дерев'яних каркасних будинків дозволяє їм залишатися популярними серед приватників.

 

Елементи каркаса з'єднують цвяхами або кроками і обшивають з обох сторін листовими матеріалами (гіпсокартоном) або дошками.Внутрішній простір панелей заповнюється утеплювачем на основі кам'яної вати, наприклад плитами ЛАЙТ БАТТС.

Похожие страницы: