Канадська Технологія будівництва каркасних будинків

karkasnye-doma-po-kanadskoi-tehnologii-4Часто зустрічаються такі формулювання: канадські каркасні будинки, німецькі каркасні будинки, фінські каркасні будинки.Однак читаючи про особливості цих технологій, створюється враження, що мова про одне й те ж, змінюється тільки назва країни.Почасти в цьому винні не цілком володіють питанням автори статей, почасти - загальна плутанина в термінології.Щоб розібратися, що таке канадська технологія будівництва каркасних будинків, необхідно виділити характерні відмінності та особливості цього методу.

 

SIP панелей

 

Цей канадський metodiki зведення karkasnyh будівлі, характерні для інституційної утилізації стінових блоків polučivših назву "SIP панелей."SIP розшифровується як Structural Insulated Panel, що в російській перекладі означає «структурована ізольована панель».Основний принцип - тришарова конструкція, що складається із зовнішнього обшивки, утеплювача і внутрішньої обшивки.

 

В канадських будинках найчастіше використовують панелі, що складаються з OSB-3 і пінополістиролу, спресовані під високим тиском.У результаті виходить міцна конструкція, теплопровідність якої значно нижче (десь в 14 разів), ніж у аналогічної по товщині цегляної кладки.Сип-панелі часто використовують при спорудженні холодильних камер і складів для псуються для створення ефекту термоса.

 

Сучасні SIP-панелі витримують ураганні вітру і землетрусу, що рішуче спростовує всі домисли про неміцність каркасних будинків.Звичайно, якщо врізатися в стіну такого будинку на вантажівці, вона не витримає, але скажіть, як часто у ваш будинок врізаються вантажівки?

 

OSB-плита

 

OSB (Oriented Strand Board) - плита з орієнтованої стружки.Це матеріал, виготовлений з деревини щепов породи, причому стружка орієнтована таким чином, що структура плити стає максимально однорідною, за аналогією з молекулярної гратами.Навантаження розподіляється по всій площі плити однаково, що підвищує її конструкційні якості.

 

зведення платформи

 

також в якості особливості канадського технології будівництва каркасних будинків часто називають будівництво будинку на платформі, яку споруджують на стійках фундаменту з дерев'яних лаг і все тих же сип-панелей.

 

Далі під стіни укладаються горизонтальні бруски і вертикальні стійки, підігнані по розмірах до панельним пазам.У результаті стіни виходять дуже щільні, позбавлені щілин і «містків холоду».

Похожие страницы: