Як зробити ремонт в будинку з бруса

Історія дерев'яного домобудівництва йде корінням далеко назад. На Русі з деревини робили все: від житлових будинків і лазень до домашнього начиння. Лише наприкінці 19 століття дерев'яне житлове будівництво поступилося свої права будовами з каменю та іншого матеріалу. Тим не менш. Нове - це добре забуте старе, і люди поступово повертаються до витоків, цінуючи екологічність, безпечність та натуральність будинків з дерева.

При належному догляді і правильному застосуванні будинків з колод, можна зі 100% гарантією стверджувати, що будинки з бруса простоять кілька сотень років зважаючи міцності і надійності матеріалу. Если Вы решили сделать ремонт в доме и заодно поменять радиаторы отопления , на нашем сайте asremonta.ru есть обзоры и характеристики батарей отопления различных типов. Благодаря нам Вы сможете определиться с выбором и решить, что для Вас лучше.

Якщо за щасливим збігом обставині вам дістався будинок з бруса, побудований в минулому столітті, від бабусі чи дідуся, можна спробувати привести будинок у стан, придатний для житла, при наявності доступних матеріалів та інструментів, і повернути будинку колишню натуральність.

Що потрібно:

Висувна драбина або підмостки;

Жорстка щітка або кисть;

Викрутка або ніж;

Миючий пристрій під тиском;

Хімічні засоби для очищення дерев'яної поверхні;

Долото;

Гумовий молоток;

Ущільнювальний склад для пазів;

Герметик або протруювання.

Перед тим, як приступити до відновлення будинку з бруса, є сенс звернутися до професіонала за консультацією, який зможе адекватно оцінити стан вашого майна і повідомити про величину ушкодження брусів, фундаменту, настилу і даху. Можна запросити професійного теслі, який впорається з тими роботами, які виходять за межі ваших можливостей.

Досліджуйте будинок на предмет ознак зараження дерева комахами. Терміти люблять вологу і тепло. Не пропустіть елементи дерева з гнилизною. Гниль в дереві можна виявити при натисканні на деревину викруткою або кишеньковим ножем.

Очистіть бруси від пилу жорсткою щіткою або пензлем. Роботу починайте зверху вниз. Видаляючи цветень, пил і сміття, досліджуйте дерево на предмет цвілі.

Прочистите бруси мийним пристроєм з додаванням миючих засобів, працюючим під тиском, почавши з верхніх брусів. Таким чином, з колод можна видалити застиглу землю і плями. Миючі засоби містять мета силікат натрію, натрію ортосілікат, трехзамещенний фосфат натрію або перкарбонат. Старі, забруднені бруси можна відмити за допомогою каустичної соди. При використанні миючих засобів дотримуйтесь інструкцій виробника для уникнення нанесення додаткового шкоди дереву. Після очистки промийте чистою водою і залиште сохнути.

Сода, пісок, подрібнені зерна кукурудзи і шкаралупа волоського горіха або скляні гранули виконають функцію абразивного речовини, поліруючи дерево, і видаляючи давню бруд і сліди руйнування.

Замініть або полагодите ущільнювальний складу в пазах. Сьогодні різноманітні види уплотнительного складу можна придбати в будь-якому будівельному магазині під вимоги саме вашого будинку з бруса. Ущільнення пазів виконується за допомогою ножа або шприца для закладення швів.

Герметично покрийте бруси двома шарами масла для деревини, проникаючого всередину. В масло можна додати барвник для посилення кольору або зміни натурального кольору колод. Зверніть особливу увагу на герметичне ущільнення обох кінців брусів. При неправильному ущільненні в щілину проникне волога, яка стане причиною багатьох незручностей.

Похожие страницы: