Каркасний будинок своїми руками: переваги та гідності

Будівництво каркасних будинків в даний час дуже поширене. Все більше людей дивляться в бік каркасних будинків, коли мова заходить про будівництво будинку. При цьому багато хто з нас замислюється над питанням, як побудувати каркасний будинок своїми руками, чи можливо це. Хтось вирішується довірити цю справу будівельної компанії, а хтось займається будівництвом каркасного будинку особисто. Каркасні будинки мають ряд переваг, завдяки яким з кожним роком стають дедалі популярнішими. Але сьогодні ми поговоримо про переваги, коли ви будуєте каркасний будинок своїми руками.

Переваги будівництва каркасного будинку своїми руками

1. Можливість будівництва каркасного будинку своїми силами повністю або частково позитивно позначається на зниженні витрат. Ви можете приймати якусь участь у будівництві або ж самі побудувати каркасний будинок, тим не менш, чим більше ви будете задіяні в процесі будівництва, тим більше ви заощадите.

2. Величезна кількість інформації (спеціальної літератури, досвіду будівельників) за каркасною технологією, що знаходиться у вільному доступі. Тобто, для того, щоб побудувати каркасний будинок своїми руками немає необхідності ламати голову над тим, як і що, зробити, чи витримає конструкція будинку навантаження. Весь досвід будівництва за каркасною технологією, накопичений канадцями, європейцями і американцями, вже є. І все це можна знайти в інтернеті.

3. Вибір матеріалів залежно від ваших фінансових можливостей і побажань. Каркасна технологія будівництва будинків надає можливість вибору матеріалів.


4. Можливість будівництва в будь-який час року. Буває таке, що в теплу пору року фінансів вистачило тільки на зведення фундаменту. З каркасної технологією будівництва не потрібно чекати початок теплого сезону. Продовжити будівництво каркасного будинку можна і взимку, і восени, і навесні, в будь-який зручний для вас час - в той момент, коли з'явилися кошти.

5. При необхідності можна зупинити будівництво в будь-який момент або сезон без шкоди для каркаса (конструкції) будинку. Також можна продовжити будівництво каркасного будинку тоді, коли ви будете до цього готові.

6. При бажанні та наявності коштів у каркасному будинку можна використовувати різні технології, нововведення, такі як системи рекуперації, теплові насоси, на ваші смак і потреби.

7. Для будівництва каркасного будинку своїми руками немає необхідності у використанні спеціальної важкої техніки, великого числа робітників. Звичайно, будівництво каркасного будинку спрощується застосуванням спецтехніки, наприклад, крана. Підняти матеріали на другий поверх, покрівлю, поставити стіни. Але це не означає, що без техніки і великий бригади будівельників неможливо самому побудувати каркасний будинок. Звичайно, в певні моменти потрібно стороння допомога, але в якості помічників буде достатньо брата, друга.

Похожие страницы: