Монолітне будівництво будинків для приватного використання стає все популярнішим

Останнім часом монолітне будівництво будинків для приватного використання стає все популярнішим. Суть технології полягає в тому, щоб звести конструктивні елементи споруди з бетоносодержащей суміші із застосуванням опалубки. На відміну від панельного будівництва - конкурента монолітів - будівлі за такою технологією зводяться прямо на ділянці.
Монолітне заміське будівництво

Монолітне заміське будівництво стало здійснюватися на початку минулого століття. На жаль, тільки недавно фахівцям вдалося усунути головний недолік такої технології - повільне засмоктування бетону. Останнім часом таке будівництво набуло популярності у всьому світі, в тому числі і в Росії.
Преімущства монолітного будівництва будинку

Як ми вже сказали, його основним конкурентом є панельний спосіб зведення будівель. З цієї причини розглянемо переваги монолітної технології в порівнянні з панельної. Отже, виділимо:

економію часу, сил і грошей на монолітне будівництво приватного будинку;
збільшення міцності будинку, його корисної площі;
простота процесу;
високі теплоізоляційні властивості.

Монолітне будівництво передбачає зведення будинків будь-якого розміру і призначення. Наша компанія надає послуги подібного роду, тому ми можемо розробити індивідуальний проект, в якому врахуємо всі ваші побажання і переваги.


Будинки, зведені за такою технологією, мають також і інші переваги. Наприклад, такі завдання відмінно витримують сильні морози. Вони вже показали свою довговічність і міцність в США і Європі. До речі, монолітне будівництво будинку з незнімної опалубкою (коли стіни зведені, а опалубка - складова в їх конструкції) можна здійснювати цілий рік в будь-якому районі Росії, в тому числі і в Ленінградській області.

Після того як будівля зведена, наші фахівці починають робити зовнішню і внутрішню обробку. Для зовнішньої обробки прекрасно підходить сайдинг, облицювальна цегла, камінь, штукатурка. Для внутрішньої - гіпсокартон, стінові панелі, плитка і т.д.

До речі, монолітні будинки не вбирають вологу і не схильні до гниття. Умови проживання в таких будівлях відповідають всім необхідним нормам і вимогам. Скористайтеся послугами нашої компанії: замовте будівництво такого будинку. Дозвольте собі комфортне, затишне і довговічне житло!

Похожие страницы: