Недороге каркасне будівництво дачного будинку

Каркасне домобудівництво є одним з найпопулярніших типів малоповерхового будівництва в Північній Америці і Європі. За такою технологією зводяться і трьох-, чотириповерхові будівлі.
При будівництві каркасних будинків основою є жорсткий каркас, виконаний з клеєних брусів, що дає можливість використовувати найсміливіші проектні рішення при плануванні, і підбирати будь-які матеріали. Каркас складний з дощок різних перетинів, а стіни утеплюються спеціальними матеріалами, які набагато легше деревини - мінеральна вата, монолітний пінобетон, пінополіуретан, пінополістирол. Зовнішню сторону будинку обшивають СЦП, ЦСП, OSB або просто фанерою, які зверху обшиваються сайдингом або облицьовуються штукатуркою.
Переваги каркасного будівництва за допомогою сендвіч-панелей
Технологія каркасного будівництва дерев'яних будинків з використанням сендвіч панелей досить проста, при цьому забезпечується висока якість будівлі. Будівництво дачних каркасних будинків має свої переваги, до яких відносять:
будинки швидко зводяться, вони міцні і надійні;
по довговічності не поступаються цегляним будинкам, хоч вартість будівництва їх нижче;
менше дають усадки через власної ваги;
обробку можна проводити в будь-який сезон, а рівні стіни скорочують час проведення таких робіт;
будинки легкі і не вимагають масивного фундаменту;
дозволяють створювати різні архітектурні форми;
перекриття та стіни мають низьку теплоємність і високу пожежостійкість;
за допомогою паропроникних стін в приміщенні завжди комфортний мікроклімат.

Будівництво каркасних будинків (дачних каркасних будинків) стає популярним в країнi. Квадратний метр житла набагато дешевше, ніж, якщо побудувати аналогічний будинок з цілісного бруса. У країнi при будівництві застосовується тільки натуральна деревина не тільки для несучих конструкцій, але для обшивки каркаса. Навіть двері і вікна частіше виконані з натурального дерева, а утеплювач виготовлений в основному з целюлози.
Будівництво дачних каркасних будинків не обходиться без застосування сучасних матеріалів. Так, активно вживаються заходи щодо зниження пожежонебезпеки дерев'яної будівлі. Завдяки цьому вдається забезпечити високий ступінь стійкості до займання.
Таке будівництво дерев'яних каркасних будинків, при грамотному проектуванні дає можливість звести простий в обслуговуванні будинок, легкий, міцний і красивий. Конструкція каркасного будинку дозволяє організовувати внутрішнє перепланування і використовувати різні матеріали при ремонті. Постійно розробляються досконаліші технології будівництва і широко застосовуються в обробці нові матеріали. Головним же аргументом на користь дерев'яного дачного будинку є його доступність і дешевизна, які дозволяють споруду такого дачного будинку широким верствам населення.

Похожие страницы: