Канадська технологія будівництва каркасних будинків

Канадська технологія зведення каркасних будинків - проста і ефективна, проте завданням нашої роботи стало її максимальне удосконалення і застосування до російських кліматичних і технічним умовам. І формулою успіху стало просте поєднання - ваше бажання і наш досвід дають хороший, красивий і недорогий будинок. Технологія такого будівництва проста і складається з двох етапів:
I. Підготовка каркаса на підприємстві
Перший етап складається з декількох стадій: заготівля деревини ялини або сосни, обробка, потім просушування деревини, формування дерев'яних балок шляхом склейки, потім йде протипожежна, або антипиреновими, і протигрибкова обробка каркаса. Комплект каркаса будинку включає в себе наступні елементи
- Міжповерхові балки перекриттів, виготовляється у вигляді двотавра з сухої струганої дошки вологістю не більше 12%, покриті вогні-біозахисним складом;
- Стійки наружних стін, виготовляються у вигляді Т-образних балок з сухої струганої дошки вологістю не більше 12%, покриті вогні-біозахисним складом;
- Обв'язувальні балки, виготовляються з сухої струганої дошки вологістю не більше 12%, покриття вогні-біозахисним складом.

II. Зведення каркаса на території Замовника Другий етап починається з підготовки на ділянці основи під будинок, потім зводиться фундамент і збирається каркас, потім монтуються остаточні елементи каркаса, і облаштовується покрівля. Після цього починаються фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи і, нарешті монтаж інженерних мереж і комунікацій.
Завдяки цій технології, будинок середнього розміру зводиться за 3-4 місяці: каркас буде готовий за 4 тижні, через 8-9 тижнів зовнішні роботи будуть закінчені, а через 4 місяці можна в'їхати в повністю готовий будинок. Раціональний підхід і налагоджена технологія гарантують якість і швидкість зведення каркасного будинку. Готовий збірний каркас виходить з заводу, після цього відразу можна розпочати складання. Будинок збирається за принципом дитячого конструктора завдяки особливим профілям, оброблюваних на заводі.
Канадська технологія дозволяє скоротити терміни без втрати якості. Після закінчення виробничого циклу виходить повністю готовий до збірки каркас з профільних клеєних балок. Вся продукція сертифікована, запатентована і занесена до Держреєстру корисних моделей. Всі каркасні елементи оброблені в заводських умовах, мають правильну геометрію без вад, а також великий запас міцності і здатності до вигину. Елементи ідеально підходять один до одного і завдяки цьому розташовуються максимально раціонально, з урахуванням утеплення та оздоблювальних матеріалів. Матеріали і трудовитрати економляться завдяки точним розрахункам. Вільне планування та ідеальні поверхні дозволяють не витрачатися зайвий раз на обробку і додаткове вирівнювання. Одноразово монтується все утеплення і за рахунок цього мінімізуються терміни складання. Будівництво самого будинку в середньому займає близько 4 місяців. За цей термін на заздалегідь готовий фундамент монтується виготовлений в заводських умовах каркас. Підстава під будинок готується з розміткою і плануванням. Для такого будинку не потрібно важкий фундамент, встановлюються буронабивні палі з ростверком і цоколь з керамічної цегли. За 10-15 днів командою професіоналів на підставі збирається підготовлений каркас. Потім монтуються основні будівельні елементи - сходи, вікна, дверні отвори. Потім встановлюється покрівлю та фасади, наприклад, вентильовані фасади. Робота закінчується обробкою. За канадською технологією абсолютно реально за короткий термін звести якісний і красивий будинок.

Похожие страницы: