Каркасне Будівництво Технологія Відео
Традиційні цегляні будівлі поступово здають свої позиції.Вся проблема полягає в дорожнечі комплектуючих і проведених робіт.З метою економії все більше громадян будують житло з дерева, на основі каркаса.
У зарубіжних країнах каркасне будівництво та технологія їх складання доведені за багато років до досконалості.Високі екологічні якості, швидкість і дешевизна робіт завжди цінувалися в таких країнах, як Канада, Фінляндія і Німеччина.
Технологічні різновиди
На даний момент існує кілька різновидів методик будівництва об'єктів на каркасній основі:
- канадська система «Платформа» та SIP-технології;
- каркасна технологія;
- німецькі системи заводської готовності;
- фахверкові будинку.
Метод зведення «Платформа» застосовувався ще за часів СРСР.Його суть полягає в складанні стінових комплектів як на місці будівництва, так і в заводських умовах.Стіни монтуються на попередньо встановлену платформу, що складається з лаг і OSB.
Використовуючи спеціальні пази, стінові комплекти закріплюються на гребені підстави, а зверху виконується фіксує обв'язка.Після монтажу щити утеплюються мінватою і обшиваються OSB або ГВЛ. Питання про те, скільки коштує будинок побудувати каркасний за такою технологією, можна отримати після складання проекту і підрахунку кількості матеріалу.
Система SIP являє собою заводські щити, що складаються з пінопласту, обклеєного з двох сторін OSB.Німецька технологія схожа з вищеописаної, тільки в цьому випадку в щитах вже встановлена вся необхідні комунікації і теплоізоляційний матеріал.
К недоліків цих технологій слід віднести:
- необхідність наявності вантажопідйомної техніки;
- неможливість контролю якості збірки.
Крім цього, надійність споруди такого типу трохи нижче, ніж у каркасно-рамкової конструкції, яка цілком під силу навіть початківцю теслі.Розглянемо більш докладно дану методику.
Що потрібно знати про технології індивідуального каркасного будівництва
Всі робочі процеси відбуваються безпосередньо на місці, при цьому не потрібно абсолютно ніякої спецтехніки.Метод дозволяє використовувати будь-які варіанти конструктивно-архітектурних рішень, за рахунок збільшення вертикальних опор є можливість зведення як двох-, так і триповерхових об'єктів.
Похожие страницы: