Будинки з бруса - своїми руками

Побудувати будинку з бруса недорого - завдання цілком здійсненне, якщо правильно підійти до вирішення цього питання. Головне тут усвідомлювати, на чому економити можна, а на чому ні. Не кожне доступне пропозиція на ринку будівельних послуг нам підійде. Адже часто здешевлення ціни будівництва стає можливим тільки при застосуванні більш дешевих і менш якісних матеріалів, або ж при виконанні тільки самих основних етапів будівництва. Так, Ви ризикуєте отримати недорогу коробку з бруса, яку буде складно назвати домом, поки Ви не вкладете в неї стільки ж або навіть більше коштів, ніж вже віддали будівельникам.

Ось чому не можна порівнювати ціни на будівництво будинку з бруса недорого в різних компаніях без оцінки обсягу і якість того, що входить в цю ціну. Крім того, не забувайте про те, що який би повною була комплектація послуги «будинок під ключ», в первісну ціну навряд чи буде включена проводка електрики або комунікацій, внутрішня і зовнішня обробка або зупинка опалювальних печей. Тому варто об'єктивно оцінювати свої сили і приготуватися до того, що на будівництво все ж доведеться витратитися, нехай не відразу, але поступово перетворюючи звичайний будинок в своє затишне гніздечко.

Уточніть у будівельної компанії, чи входить у вартість будівництва зведення фундаменту, адже цей процес досить витратний і трудомісткий, а також вимагає розуміння і знання особливостей проекту. Поетом добре, щоб фундамент встановлювали самі будівельники, причому, найкраще, без додаткової доплати. Також уточніть, чи буде доставка матеріалів для будівництва і всього необхідного безкоштовної чи ні. Якщо виробництво знаходиться в іншому місті чи регіоні, то доставка матеріалів обійдеться Вам дуже недешево, проте багато компаній готові запропонувати цю послугу абсолютно безкоштовно (в розумних межах).

До речі, якщо на Вашій ділянці ще немає електрики, а також будь-яких тимчасових споруд, приготуйтеся до того, що Вам доведеться розщедритися на оренду генератора і будівельної побутівки для розміщення будівельників та їх інвентарю. Якщо будівельна компанія і тут йде Вам назустріч і пропонує безкоштовну оренд побутівки або дуже приємну ціну на цю додаткову послугу, значить, не все так погано, швидше за все, тут з Вас не витрясут всі гроші і адекватно розрахують Ваш бюджет. Будуйте будинки з бруса недорого тільки у перевірених компаній, і насолоджуйтеся результатом!

Похожие страницы: