Дачні будинки з бруса недорого

Той факт, що дачні будинки з бруса є втіленням якості та практичності, сьогодні ні в кого не викликає сумніву. Крім безперечного якості, будинки з бруса мають ще одну незаперечну перевагу: їх можна при бажанні розширювати, тобто - Добудовувати.

На сьогоднішній день найбільш затребуваною послугою є дачні будинки під ключ. В цьому немає нічого дивного: кому б не хотілося отримати в своє розпорядження абсолютно новий будинок з дерева і за доступною ціною? Дійсно, будинки з профільованого бруса не тільки вище всяких похвал, але і доступні за ціною.

Говорячи про якість, варто ще раз сказати, що брусові будинки екологічно чисті. Вони дуже теплі, так як дерево має низьку теплопровідність і в них завжди ідеальний мікроклімат, завдяки природній здатності дерева здійснювати природний повітрообмін. Що стосується ціни, то в даному випадку все вирішується. Справа в тому, що відповідно до ваших фінансовими можливостями, вам буде запропонований той чи інший проект будинку, благо їх у нас на будь-який смак і гаманець. Ми будуємо дачні будинки та економ класу, і просторі заміські особняки. У першому випадку будинок буде невеликих розмірів (але як сказано вище, брусові будинки можна добудовувати, розширювати). Поступово ви зможете добудувати дачний будиночок до теперішнього заміського особняка без будь-яких фінансових напрягов, а ми вам у цьому допоможемо. Що стосується якості будівництва, то незалежно від площі та поверховості будинку, воно завжди одне: першокласне!

Крім дачних будинків, ми займаємося і будівництвом лазень. Якщо вам потрібні лазні з бруса недорого, то це знову-таки до нас. Баня, як і дачні будинки, можуть бути самі різні: великі і маленькі, одноповерхові або двоповерхові, з гаражем або басейном і т.д. При будівництві двоповерхових лазень на другому поверсі можуть розташовуватися спальні кімнати або більярдна. Все залежить від вашого смаку. Зазвичай і біля будинків, і у лазень другий поверх мансардний.

Дачні будинки з бруса недорого можуть зводитися за типовим проектом, і не тільки. Так, в залежності від ваших фінансових можливостей, може бути розроблений відповідний проект будинку. При цьому, як говорилося раніше, якщо ви плануєте надалі розширюватися, то відразу скажіть про це, щоб проект складався з перспективою. Все це дійсно реально, т.к. ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного конкретного клієнта. Як кажуть, бажання клієнта для нас закон!

Як бачите, дачні будинки з бруса і ціни на них можуть бути як великими, так і не дуже. Складових тут справді багато: це не тільки кількість поверхів та площу будинку, а й вибір виду фундаменту, того ж профільованого бруса - сухого або природної вологості, і т.д. Головне - це наявність великого вибору і завжди стовідсоткова якість. Наші дачні будинки з бруса припадуть до смаку самим вимогливим замовникам.

Похожие страницы: