Будівництво лазні своїми руками за каркасною технологією

Власна лазня - це, мабуть, мрія для будь-якого власника заміської ділянки. Як правило, будуються лазні з натурального матеріалу - дерева. Робиться це з кількох причин. Насамперед, перевага дерева в тому, що воно добре утримує тепло і не акумулює в собі холод. Завдяки цьому, навіть якщо лазня під час морозів не опалювалася тривалий час, вона швидко розігрівається, варто тільки розтопити піч. Нерідко дерево вибирається в якості будівельного матеріалу і чисто з естетичних міркувань, так як воно найбільшою мірою асоціюється у російської людини з затишком і теплотою. Однак дерево дереву ворожнечу. Зараз існує багатий вибір матеріалів на основі дерева. Будуються лазні з бруса, колоди, панелей. Все частіше власники заміських ділянок вирішують будувати лазні за каркасною технологією.

Наш «Центр здорової молоді» пропонує свої професійні послуги пропонує свої професійні послуги лікування алкоголізму львів. Ми допоможемо вам жити повноцінним життям.


Як видно з назви, в основі таких будівель лежить каркас. Він виготовляється з міцного бруса. У деяких випадках каркас збирається з металевого профілю, однак у випадку з лазнями це не обов'язково. Каркас збирається на легкому фундаменті. Зазвичай для бань вибирається свайний тип фундаменту - він найбільш простий і дешевий і цілком впорається з навантаженнями, які буде на нього надавати каркасний будиночок розміром 4х6 метрів.

Лазні за каркасною технологією як правило зводяться власними силами власника ділянки. Такі будинки збираються як конструктор. Однак з метою економії часу і виключення можливості помилок при складанні, ми рекомендуємо звернутися для монтажу до професійних будівельникам. Їм знадобиться всього кілька днів для того, щоб звести на вашій ділянці готову коробку лазні з дахом.


На відміну від брусових будівель, лазні за каркасною технологією практично не розсихаються. Тому після завершення будівництва вони мають високу ступінь готовності, можна відразу проводити їх чистову обробку. Звести ймовірність деформації стін практично до нуля можна, якщо вибрати для каркаса добре висушений брус. Обійдеться він дорожче, ніж брус природної вологості, проте повністю виправдає себе.

Не випадково лазні за каркасною технологією будуються в самих різних регіонах країни. Незважаючи на свою невисоку вартість, такі споруди забезпечують високий комфорт, швидко прогріваються, добре тримають тепло. Виглядає каркасна лазня не гірше брусової і не вимагає додаткової обробки після завершення будівництва.

Похожие страницы: