Проекти та будівництво каркасних будинків

Дома из бруса в Туле Будівництво будинків з бруса в Тулі - це стала вже багатовікової традиція.До цих пір на найстаріших вулицях міста в дуже пристойному стані збереглися будівлі дореволюційного часу, виконані з бруса, що наочно демонструє довговічність цього будівельного матеріалу.Сучасні брусові будинки, зрозуміло, в кілька разів перевершують свої історичні аналоги як за ступенем розкішності, так і за рівнем надійності.

Ціна будівництва будинків з бруса в Тулі - від 8000 руб за 1м2 *  

* - коробка з дахом, квадратний брус.

 

Брусові будинку в Тулі - одні з найпопулярніших видів приватних будинків за рахунок ряду вагомих переваг.

 
   
 1. Необмежені можливості архітектурного плану (вибір загальної стилістики, конфігурації покрівлі, кількості поверхів, віконних і дверних прорізів і т.д.).
 2.  
 3. Екологічна чистота (у будівництві використовується натуральна деревина, просочена безпечними для здоров'я людини складами).
 4.  
 5. Простота процесу будівництва (збірка брусового будинку здійснюється в мінімальні терміни, не порівнянні з часом зведення будинків з будь-яких інших матеріалів, крім каркасних).
 6.  
 7. Невимогливість у догляді (на відміну від стародавніх аналогів, сучасні брусові будинки не вимагають щорічного покриття смолою або антисептичними речовинами, оскільки проходять відповідну обробку ще у виробника).
 8.  
 9. Хороші показники тепло-і звукоізоляції (висока щільність дерева разом з гідними теплоізоляційними матеріалами створюють максимально комфортні умови для проживання в приміщенні).
 10.  
 11. Довговічність (будівництво брусового будинку сьогодні стане запорукою гідного житла, яке дістанеться вашим дітям, онукам і навіть правнукам).
 12.  
 

Будівництво будинків з циліндричного бруса в ТОВ «СК Розвиток»

 

ТОВ «СК Розвиток» пропонує послуги будівництва будинків з бруса в Тулі будь-якої архітектури або поверховості.Багаторічний досвід робіт, кваліфіковані бригади робітників і наявність необхідного будівельного устаткування відкривають перед нашими клієнтами широкі можливості.Ми успішно й сумлінно виконуємо проекти будь-якої складності, даючи гарантії на всі види робіт.Замовляючи у нас брусовий будинок під ключ, ви отримуєте надійне, сучасне, красиве і повністю підготовлене до експлуатації будову.

Похожие страницы: