Каркасне Будівництво Своїми Руками Баня

Построенный каркас парильниЯкщо для вас цей етап занадто складний, то ви завжди можете купити необхідну документацію.Готові проекти каркасних лазень можна знайти на сайтах будівельних компаній.Ви також можете замовити і унікальний комплект документів, виходячи зі свого смаку.Зазвичай на таких сайтах розміщуються і фото каркасних лазень, побудованих по документації даної фірми.Ви можете вибрати собі щось схоже, на основі чого і буде розроблений проект.

 

Як збирається каркасна баня своїми руками?

 

Для початку: як зробити каркасну лазню, кілька порад.

 

Проект каркасной парнойСтіни такої парної мають основу з дерев'яного каркаса.Його ставлять на фундамент і зашивають з зовнішньої і внутрішньої сторін дошками або листовими матеріалами - OSB або ЦСП.Внутрішнє облицювання можна зробити вагонкою, а зовнішню - сайдингом або блокхаусом.

 

Для стін парної каркасних Банек добре підходять просушені стругані 2-3 см дошки з листяних сортів дерева.Вони не жолобляться і мають низькі показники теплопровідності. Дошки прибивайте двома цвяхами до кожної балці.Довжина їх повинна бути в 3 рази більше товщини дощок. Стіни і стеля парилки обов'язково оснастите пароізоляцією.

Порада від майстра!  

Каркасно-щитовая парильняЧи не застосовуйте для цього бітумні рулонні матеріали! Від них при нагріванні приміщень буде виходити відповідний, дуже неприємний запах.Найкраще для пароізоляції використовувати фольговані плівки або пергамін.

 

Зовні каркас можна зашити дошками з хвойної деревини.Їх бийте горизонтально - це забезпечить додаткову жорсткість споруді.Сочленяющаяся дошки можна різними способами. При обшивці встик під них підкладіть гідроізоляцію - толь або руберойд.Для внутрішньої сторони передбанника можете використовувати деревину будь-яких порід.У парилках каркасних лазень дошки слід бити вертикально. Підганяйте їх до один до одного щільно і робіть вибірку у чверть або паз.

 

Каркас робіть з вже заздалегідь зібраних рам. Вони складаються з обв'язок, ригелів і стійок.Товщина складових рами безпосередньо впливає на теплотехнічні параметри стін: в проміжок між обшивками вкладають утеплення каркасної лазні і його товщина дорівнює аналогічному параметру стійок рами.Тому заздалегідь визначитеся з розмірами рам.

Похожие страницы: