Стяжка підлоги

З появою новітніх ремонтних технологій, багато видів робіт тепер виконуються швидко і якісно. До таких видів робіт можна віднести - стяжку підлоги. Сьогодні цей процес дійсно не вимагає ніяких зусиль і труднощів, а значить, провести цю роботу можна легко і просто, при бажанні і належному досвіді відповідно.

В наше время поход на строительный рынок уходит на задний план, так как вся необходимая информация находится в сети. Обширный и подробный  Каталог строительных организаций поможет найти любые услуги для решения различных задач и проблем, связаться с надежными строительными фирмами.

Технологія сухої стяжки підлоги

1.Для початку, щоб стяжка підлоги була виконана якісно, потрібно як слід підготувати поверхню. Стару обробку потрібно якісно демонтувати, а основу підлоги при цьому ретельно, дослідити, ви повинні позбавитися від всіх дефектів, які зустрічатимуться. 

Якщо говорити про тріщини, то їх потрібно заґрунтувати спеціальним цементно-піщаним розчином, який дозволить утворити ідеально рівну і гладку поверхню.

2. Після цього етапу роботи потрібно починати займатися гідроізоляцією підстави. Обов'язково застеліть підлогу поліетиленовою плівкою. Рулонний матеріал повинен укладатися внахлест, а що стосується сполучних швів, то їх потрібно кріпити будівельним скотчем.

3. Встановлюються маяки, але необхідно заздалегідь виміряти перепад висот. Якщо у вас немає досвіду в цій сфері робіт, то краще всього довірити цей етап фахівцям, які зроблять все правильно.

4. Тепер можна починати робити укладання сухих підлог, а саме - гіпсоволокнисті плити. Фахівці радять починати виконувати цю роботу виключно з дверного отвору, просуваючись до дальнього кута.

Переваги цього вибору

Необхідно розуміти, що без проведення цієї роботи сьогодні не можна обійтися. І це легко пояснити, адже якщо ви станете використовувати сучасні оздоблювальні матеріали, то таким способом, можна досягти ідеально рівної підстави, що важливо.

Ще недавно для цієї роботи було прийнято використовувати цементно - піщану стяжку, але виконати цю роботу в умовах міської квартири було практично неможливим. Сам процес заливки бетонної стяжки вважається важким і трудомістким, складним, тому не оцінити цей вибір неможливо.

Це не тільки швидкість монтажу, але й відсутність мокрих, брудних робіт, вас чекає додаткова шумо - і теплоізоляція, відсутність навантаження на перекриття і т.д.

Похожие страницы: