Особливості та обмеження каркасних будинків и уход за пожилыми людьми

Основна особливість будинків з дерев'яним каркасом, як і будь-яких інших дерев'яних будинків - підвищена пожежонебезпека і можливість ураження деревини грибками і комахами. Тому для забезпечення пожежної безпеки та захисту деревини від пошкоджень мікроорганізмами і комахами застосовується комплекс заходів: всі дерев'яні елементи конструкцій будинку обробляються вогнезахисними і антисептичними складами, при прокладці електропроводки і інших комунікацій використовуються спеціальні футляри та оболонки і т.п.

Існують і конструктивні обмеження, які повинні дотримуватися на стадії проектування: висота будинків з дерев'яним каркасом не повинна перевищувати 3-х поверхів; висота кожного поверху не може бути більше 3-х метрів; відстань між несучими внутрішніми стінами, примикають до зовнішніх, не повинно бути більше 12 метрів; площа віконних і дверних прорізів у кожній несучій стіні не може бути більше 30% від всієї площі цієї стіни.

Необхідно відзначити також, що при будівництві каркасних будинків повинна застосовуватися суха деревина хвойних порід, захищена від зволоження під час зберігання. Крім цього, слід використовувати як утеплювач найбільш якісні види типу кам'яної вати, при облицюванні і обробці - матеріали, що не виділяють шкідливих речовин, тоді будинок з дерев'яним каркасом можна буде вважати дійсно екологічним.

Похожие страницы: