Технологія будівництва каркасного будинку

Строим канадский дом своими рукамиБудуємо канадський будинок своїми руками

 

Якщо ви вирішили звести будинок своїми руками, то споруда канадських будинків найпростіша, економічна і в той же час якісна.Побудувати будинок за канадською технологією можна в короткі терміни - за 2-3 місяці.Спеціальна техніка для цього не знадобиться.

Канадські дерев'яні будинки: новітні технології

 

Загальновідомий той факт, що сама відповідальна й трудомістка робота в процесі будівництва будь-якого будинку являє собою закладку фундаменту.Однак канадські дерев'яні будинки в 5 - 6 разів легше цегельних, тому вони не потребують масивному фундаменті.

Послідовність будівництва каркасного будинку

 

Канадские деревянные дома: новейшие технологииКаркасна технологія будівництва дерев'яних будинків, так само, як і будь-яка інша, має свої особливості.Щоб проводити роботи з будівництва будинку, необхідно строго дотримуватися технологічну послідовність будівельно-монтажних робіт.Всі особливості проведення робіт докладно описує покрокова інструкція будівництва каркасного будинку.

Збірні каркасно щитові будинки для дачного будівництва

 

Заміське будівництво в Підмосков'ї стало дуже популярним за останні десятиліття і продовжує набирати обертів.Окремий сегмент займає саме будівництво дачних будинків, які в основному використовуються в теплу пору року.

Будівництво каркасного будинку взимку або влітку. Що краще?

 

Последовательность строительства каркасного домаБудівництво є однією з найважливіших галузей в житті людини.Якщо говорити про малоповерхове будівництво, то все більше і більше будинків просто виростають на очах, з'являються цілі котеджні селища.А клімат у нас далеко не подарунок.

Технологія складання каркасного будинку.З чого почати?

 

Кожна людина, яка планує побудувати свій заміський будинок, задається питанням - з чого ж усе починається?  
Будівництво будь-якого будинку незалежно від технології починається з проектування.Досвідчені архітектори та інженери починають створювати проект, грунтуючись на побажаннях замовника.

Утеплення дерев'яного каркасного будинку

 

Щоб Ваш будинок став теплим, і Вам не довелося оплачувати шалено дорогі рахунки за електроенергію, яку ви витрачаєте на обігрівачі, на стадії будівництва каркасного будинку дуже важливо правильно спочатку зібрати дерев'яний каркас будинку і дотримуватися канадську технологію.Що це означає?

Технологія будівництва дерев'яного каркасного будинку

Похожие страницы: