Найдемократичніші ціни на будівництво будинків і бань

Тут відповідь однозначна - влітку. Не навесні, а саме влітку. Якщо час дозволяє - в липні. Причина полягає в терміні відтавання грунтів. На більшій частині Росії повне відтавання грунтів відбувається тільки в кінці травня - початку червня. Абсолютна більшість бань з бруса ставляться на стрічковий фундамент із заглибленням не більше 600 мм і не армуються належним чином. Це означає, що в період розморожування ґрунтів на сирої фундамент будуть впливати сили, які можуть попросту зламати його. Саме тому будівництво слід віднести на другу половину червня.

Вищезгадана проблема може бути усунена, в разі якщо фундамент під баню буде закладений восени. В цьому випадку він і відстоятися встигне і дозволить будівництво брусової лазні почати по першому теплу. Проте починати будівництво рані сходу снігу не варто - надто висока вологість. Це може спровокувати кручення бруса (крім клеєного) і поява великих щілин в стінах лазні.

Найдемократичніші ціни на будівництво будинків і бань - як визначити, що ця пропозиція найкраще

Недорогі дерев'яні побутівки можуть з успіхом замінити дачні будиночки і господарські блоки

Будівництво брусових ЛАЗЕНЬ. Розвінчати ОДИН МІФ

Окремі майстри стверджують наступне - дерев'яні будови краще зводити взимку. В якості аргументації вони наводять досвід предків.

Варто погодитися з тим, що наші предки дійсно зводили більшість дерев'яних будівель взимку. Однак це мало практичні причини.

Справа в тому, що дерев'яні будинки зводили в основному селяни. Влітку селянин зайнятий в поле і у нього зовсім немає часу будувати будинки - йому треба прожиток заготовлювати. Другою причиною того, що зруби заготовляли взимку, є відсутність бруду і мороз. При заготівлі колод для зрубу в теплу пору року їх доводиться класти на землю. Разом з брудом на них потрапляють личинки комах, які можуть зіпсувати колоду. Взимку цих личинок немає.

Похожие страницы: