Розцінки на будівництво каркасних будинків

Яких вкладень вимагає малоповерхове каркасне будівництво? Скільки коштує каркасний будинок?

 

Це питання задає собі кожна людина, яка хоче побудувати заміський будинок.Дійсно, економічне питання при виборі будинку для багатьох стоїть на першому місці.

 

Сьогодні на ринку малоповерхового будівництва сотні пропозицій з будівництва каркасних будинків, причому розкид цін досить великий.

 

Зараз розцінки коливаються від 11 до 24 тис. руб за 1м2.

 

Але чому такий великий інтервал, і з чого насправді формується загальна вартість каркасного будинку?

 

Насправді все криється в комплектації будинку, і ось тут якраз різниця істотна.

 

На перший погляд, опис будинку в більшості компаній однакові: стрічковий фундамент, обшивка вагонкою, покрівля з металочерепиці, вікна, двері та ін

 

Але тут навіть фахівцеві буде дуже складно зрозуміти, що ж насправді буде побудовано судячи з «красивому опису» на сайті будівельної компанії. Будівництво каркасних будинків дешево цілком можливо!

 

Можна звичайно розглянути і вже побудовані будинки, але продаж готових каркасних будинків небезпечна тим, що при покупці Ви не знаєте, чи якісно будували будинок.

 
Тепер про все по порядку.
 

Перша помилка, які здійснюють багато клієнти - це орієнтованість на вартість 1 м2.Якщо вам кажуть, що побудують будинок будь-якої площі за єдиною розцінці 1м2, то Вас обманюють.

 

Просте правило: чим більше площа будинку, тим дешевше вартість одного квадратного метра.Так було завжди як при будівництві заміської нерухомості, так і при будівництві інших цивільних об'єктів.Таким чином в перерахунку на 1м2 вам вигідніше будувати будинок більшої площі.

 

Фундамент будинку - не найдорожчий, але найважливіший елемент будинку.Тут витрати безпосередньо залежать від умов ділянки забудови. Варто уважно вивчити, з яких матеріалів і за якою технологією пропонують будівництво фундаменту.У більшості випадків фундамент не виявиться витратним і складе близько 10-15% від загальної вартості будинку.

 

Далі варто точніше дізнатися про утеплення будинку, а саме - якої товщини і в яких конструкціях буде закладений утеплювач.До 10% вартості будинку складає саме утеплення і тут, на жаль, багато компаній заощаджують на утеплювачі і закривають очі на його якість.

Похожие страницы: