Каркасне Будівництво за Фінської Технології

Финская технологияФінська технологія будівництва каркасних будинків

 

Перша технологія будівництва швидкомонтованих будинків з'явилася у Фінляндії в середині п'ятдесятих років минулого сторіччя.Її відрізняли швидкість зведення споруди, легкість конструкцій, економічність, екологічність, простота обробки і високі тепло і звукоізоляційні властивості.Вже в ті часи виготовлення каркасних будинків передбачало повну автоматизацію процесу.

 

Финская технология каркасного домаФінська будиночок тих часів мав і обов'язкові атрибути конструкції, без яких «фінським» називатися не міг.Це повинна бути двоповерхова споруда з двосхилим дахом, що має декілька тамбурів і відкриту терасу.Відтоді будівельні технології були істотно вдосконалені, і зараз ми можемо отримати будівлю будь-якої конфігурації, побудоване на основі фінської технології.Але це завжди зручно, завжди вигідно і екологічно.

 

Легкість. Фінська технологія передбачає зведення будинків з конструкцій, досить легких для того, щоб при будівництві не використовувалися підйомні механізми.Будь деталь піднімається одним-двома людьми без особливих зусиль. Такий формат дозволяє використовувати легкі мелкозаглубленние стрічкові фундаменти, або фундаменти з гвинтових паль, що значно зменшує бюджет будівництва.

 

Швидкість. Якщо будівництво цегляної будівлі або будівлі з блоків затягується на півтора-два роки, то зведення будинку за фінською технологією укладається в два-два з половиною місяці.Це можливо завдяки простоті складання конструкцій та особливості використовуваних будівельних матеріалів.Крім того, з причини відсутності при будівництві «мокрих» операцій (роботи, пов'язані з використанням води, як компонента будівельних матеріалів), будинок за фінською технологією можна зводити в будь-який час року, на відміну від кам'яних будівель.

Похожие страницы: